ACIDOPHILUS

Jest 4 produktów.
Wyświetla 1 - 4 z 4 produktów

Suplementy są zbudowane z mieszanki probiotycznych bakterii, z dominującym szczepem Lactobacillus acidophilus. To szczep bakterii kwasu mlekowego i występuje w jelitach, jego funkcja opiera się na podtrzymywaniu pożądanego środowiska, lekko kwaśnego, w jelitach. Acidophilus probiotyk wykazuje wiele właściwości prozdrowotnych, głównie związanych ...

Suplementy są zbudowane z mieszanki probiotycznych bakterii, z dominującym szczepem Lactobacillus acidophilus. To szczep bakterii kwasu mlekowego i występuje w jelitach, jego funkcja opiera się na podtrzymywaniu pożądanego środowiska, lekko kwaśnego, w jelitach. Acidophilus probiotyk wykazuje wiele właściwości prozdrowotnych, głównie związanych z prawidłową pracą układu pokarmowego: łagodzi objawy zespołu jelita drażliwego, wzmaga przyswajalność składników odżywczych, chroni mikroflorę przewodu pokarmowego przed działaniem antybiotyku. Suplementację probiotyku zaleca się w trakcie walki z powracającymi biegunkami.

Acidophilus - probiotyk

Poprawa poziomu pracy jelit to nie jedyne działanie probiotyku – badania wykazują, iż wzmacnia on układ immunologiczny organizmu, stymuluje do walki z patogenami, obniża ryzyko infekcji wirusowych. Ponadto Lactobacillus acidophilus jest elementem flory bakteryjnej w obrębie pochwy, więc przyjmowanie suplementu ze szczepem, działa profilaktycznie na bakteryjne zapalenia pochwy i wspomaga podczas leczenia infekcji intymnych.

Acidophilus probiotyk obniża poziom cholersterolu LDL, który związany jest z powstawaniem wielu chorób w obrębie układu krążenia. Uczestniczy w procesie powstawania niacyny, kwasu foliowego i witaminy B6. Probiotyk można spotkać w niektórych produktach spożywczych, takich jak: jogurty, kefiry, maślanki oraz fermentowane produkty sojowe. Zadbaj o prawidłowe funkcjonowanie swoich jelit i zakup suplementy z probiotykiem acidophilus.

Mniej
Więcej
Darmowa dostawa
30 dni na zwrot
Certyfikat SSL