ASHWAGANDHA (WITANIA OSPAŁA)

Jest 17 produktów.
Wyświetla 1 - 17 z 17 produktów

Ashwagandha (witania ospała) to roślina adaptogenna – regularne przyjmowanie jej jako suplement nie tylko wpływa pozytywnie na układ immunologiczny i nerwowy, ale też zmniejsza uczucie zmęczenia oraz redukuje poziom stresu. Może być stosowana jako pomoc podczas terapii stanów lękowych i depresyjnych. Propozycje, które znajdziesz w naszej oferci...

Ashwagandha (witania ospała) to roślina adaptogenna – regularne przyjmowanie jej jako suplement nie tylko wpływa pozytywnie na układ immunologiczny i nerwowy, ale też zmniejsza uczucie zmęczenia oraz redukuje poziom stresu. Może być stosowana jako pomoc podczas terapii stanów lękowych i depresyjnych. Propozycje, które znajdziesz w naszej ofercie, to organiczne preparaty – dzięki temu masz pewność, że Ashwagandha (witania ospała) przyniesie pozytywny skutek.

Ashwagandha – ekstrakt pełen dobroczynnych właściwości

Jedną z najważniejszych roślin w medycynie ajurwedyjskiej jest właśnie Ashwagandha. Ekstrakt z niej posiada dwie grupy związków – witanolidy o właściwościach przeciwbakteryjnych i antynowotworowych oraz glikowitanolidy odpowiedzialne za działania adaptogenne. Oprócz redukowania stresu i zmęczenia, Ashwagandha działanie pozytywne udowadnia w przypadku bólów pleców i szyi, a także podczas zapalenia stawów. Dzięki dużej zawartości żelaza eliminuje wszelkie niedobory. Jest także silnym antyoksydantem i może okazać się pomocny podczas chemioterapii.

Ekstrakt z Ashwagandhy – dla kogo

Powyższe właściwości to nie koniec zalet, które przypisuje się roślinie Ashwagandha. Ekstrakt może również hamować objawy okołomenopauzalne wśród kobiet, a wśród mężczyzn – poprawia żywotność i ruchliwość plemników. Ekstrakt z Ashwagandhy wspomaga zatem witalność seksualną i reprodukcyjną. W tej kategorii znajdziesz kapsułki w wygodnych opakowaniach oraz ekstrakt w proszku – wybierz formę, która najlepiej Ci odpowiada i zacznij stosowanie od zaraz!

Mniej
Więcej
Darmowa dostawa
30 dni na zwrot
Certyfikat SSL