BABKA PŁESZNIK (PSYLLIUM)

Jest 5 produktów.
Wyświetla 1 - 5 z 5 produktów

Filtruj przez:

Babka płesznik (psyllium) jest rośliną jednoroczną osiągającą do 30 cm wysokości. Kwitnie od czerwca do września wypuszczając kłosy, a jej nasiona mają czółenkowaty kształt. W trakcie procesu suszenia liście stają się lśniące i osiągają brunatną barwę, a po kontakcie z wodą pokrywają się śluzem. Babka płesznik właściwości swoje przejawia na wie...

Babka płesznik (psyllium) jest rośliną jednoroczną osiągającą do 30 cm wysokości. Kwitnie od czerwca do września wypuszczając kłosy, a jej nasiona mają czółenkowaty kształt. W trakcie procesu suszenia liście stają się lśniące i osiągają brunatną barwę, a po kontakcie z wodą pokrywają się śluzem. Babka płesznik właściwości swoje przejawia na wielu płaszczyznach. Jej nasiona są bogactwem kwasu uronowego, arabiozy i ksylozy. Babka płesznik (psyllium) dostępna w naszym sklepie została zamknięta w praktycznych i łatwych do połknięcia kapsułkach. Dzięki temu możesz mieć zawsze pod ręką ten suplement diety.

Babka płesznik właściwości

Czym charakteryzują się nasiona babka płesznik? Właściwości wykazują głównie w obrębie jelit. Pomagają likwidować zaparcia, niwelują częste biegunki i stanowią naturalną barierę ochronną przed różnego rodzaju szkodliwymi bakteriami. Babka płesznik właściwości lecznicze wykazuje również chroniąc ścianki jelit, a nasiona bogate w błonnik wiążą toksyny powstałe w procesach metabolicznych. Tym samym przyczynia się do obniżenia poziomu złego cholesterolu. Wspomaga również odporność organizmu.

Babka płesznik właściwości lecznicze

Babka płesznik właściwości lecznicze wykazuje również obniżając poziom złego cholesterolu. Dzięki temu każdy, kto zdecyduje się przyjmować wysokiej jakości produkt może z powodzeniem zadbać o swoje zdrowie. Postaw na najwyższej jakości suplementy pochodzenia naturalnego. Dostępne w tej kategorii propozycje nie zawierają substancji konserwujących, a ekonomiczne opakowania wystarczą na całą kurację. Jeżeli szukasz wysokiej jakości suplementów – postaw na produkty, które realnie wpływają na Twoje zdrowie. Złóż zamówienie i odzyskaj równowagę.

Mniej
Więcej
Darmowa dostawa
30 dni na zwrot
Certyfikat SSL