Obniżka! WITAMINA D 400IU DLA NIEMOWLĄT 15ml BetterYou Rozszerz

WITAMINA D 400IU DLA NIEMOWLĄT 15ml BetterYou

Nowy

Ten produkt nie występuje już w magazynie

33,99 zł

brutto

38,99 zł brutto

-5,00 zł

Brakuje 199,00 zł do darmowej dostawy!

Darmowa dostawa od 199zł : do paczkomatów Inpost
Darmowa dostawa od 249zł : kurierem DPD

Suplement DLux Infant Daily Vitamin D Oral Spray brytyjskiej firmy BetterYou to łagodne połączenie oleju kokosowego i witaminy D, specjalnie opracowane dla niemowląt oraz dzieci poniżej 3 roku życia. Witamina D3 zawarta w preparacie BetterYou jest w formie doustnego sprayu, który dzięki innowacyjnej metodzie jest wchłaniany bezpośrednio do krwiobiegu z pominięciem układu trawiennego. Witamina D jest rozpuszczalna w tłuszczach, a więc połączenie z olejem kokosowym zawartym w preparacie BetterYou w znaczy sposób zwiększa poziom absorbcji. Źródłem witaminy D w DLux Infant Daily Vitamin D jest lanolina z owczej wełny.

W jednej aplikacji witaminy D dla niemowląt i dzieci w sprayu BetterYou znajduje się 10 mcg witaminy D w formie cholekalcyferolu, co odpowiada 400IU. Suplement DLux Infant BetterYou nie zawiera alkoholu, glutenu, soi, laktozy czy drożdży. Co istotne w suplemencie BetterYou nie ma dodatku cukru, aromatów, barwników i dodatkowych wypełniaczy. Jedno opakowanie BetterYou DLux Infant wystarcza na suplementację w przeciągu 3 miesięcy. Po otwarciu suplement BetterYou należy zużyć w ciągu 6 miesięcy.

Składniki w jednej aplikacji:

Składniki: w 1 aplikacji:
%RWS
Witamina D (cholekalcyferol) 10 µg (400 IU) 200%


Inne składniki:

Średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe (olej kokosowy).

Dawkowanie:

Stosować 1 raz dziennie w ilości 1 spray (1 naciśnięcie pompki) bezpośrednio do ust. Nie przekraczać maksymalnej ilości 1 porcji (1 naciśnięcia pompki) dziennie. Wstrząsnąć przed każdym użyciem! 

Ostrzeżenia:

Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent: BetterYou
Kraj producenta: Wielka Brytania
Pojemność: 15 ml

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

WITAMINA D 400IU DLA NIEMOWLĄT 15ml BetterYou

WITAMINA D 400IU DLA NIEMOWLĄT 15ml BetterYou


Producent - BetterYou:


BetterYou to brytyjskie witaminy i minerały w innowacyjnej formule sprayu, która ma na celu przezwyciężenie wyzwań związanych z absorpcją, jakie zwykle występują przy użyciu tradycyjnych suplementów. BetterYou dużo poświęca badaniom i próbom klinicznym, które dotyczą działań związanych ze skórną terapią magnezową i suplementacją podjęzykową. Preparaty są odpowiednie dla wegetarian, wegan, przy celiakii i diecie cukrzycowej. Są w 100% naturalne. Produkty tej marki otrzymały nagrody w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań nowoczesnej opieki zdrowotnej.