BEZPIECZNY SYSTEM PŁATNOŚCI:

W trosce o bezpieczeństwo Kupujących, Sprzedający nawiązał współpracę ze specjalistyczną firmą – serwisem płatności elektronicznych, Przelewy24, który gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo transakcji elektronicznych. Transakcje te dokonywane są na serwerze serwisu na specjalnie zabezpieczonych stronach, a Sprzedający nie ma dostępu do żadnych szczegółów transakcji. System płatności oferowany przez serwis płatności nie zezwala Sprzedającemu na przechowywanie danych poufnych Kupującego, w szczególności numerów kart płatniczych itp. w bazach danych. Dane dotyczące płatności są szyfrowane 128 bitowym protokołem SSL, a Sprzedający jest jedynie powiadamiany o powodzeniu lub niepowodzeniu transakcji. Wszelkie dane, jakie Sprzedającemu powierza Kupujący są możliwie najlepiej chronione przed dostępem niepowołanych osób i przechowywane w sposób zgodny z obowiązującym prawem.


DANE KUPUJĄCYCH:

Sklep wykorzystuje dane Kupujących jedynie do poprawnej realizacji zamówień. Adresy mailowe osób, które dokonują zakupów w naszym sklepie nie zostają wykorzystywane do rozsyłania treści o charakterze sprzedażowym. Treść reklamową w postaci newslettera otrzymują jedynie osoby, które wyraziły na to chęć. Bazy danych adresowych i e-mailowych klientów zgłoszone są do GIODO - Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.


ZNAK JAKOŚCI TRUSTED SHOPS:

Sklep posiada europejski znak jakości Trusted Shops. Przed przyznaniem europejskiego znaku jakości Trusted Shops przeprowadza audyt sklepu internetowego na podstawie obszernego katalogu kryteriów jakości. Dzięki połączeniu gwarancji zwrotu pieniędzy i systemu opinii o sklepie Trusted Shops możesz kupować online bez obaw o bezpieczeństwo. Trusted Shops, oferuje Ci niezawodną Ochronę Kupującego, abyś mógł spokojnie dokonać zamówienia i płatności. W przypadku braku dostawy lub zwrotu towaru jesteś chroniony przed utratą pieniędzy - niezależnie od formy płatności.
>>Sprawdź opinie o nas w Trusted Shops.


PROGRAM ZAUFANE OPINIE CENEO:

Program „Zaufane Opinie Ceneo” to najpopularniejszy system rekomendacji sklepów internetowych w Polsce. Opiera się o internetowe ankiety, które są wypełniane przez tych klientów, którzy dokonali faktycznego zakupu w konkretnym sklepie internetowym. Fakt, że opinie pochodzą bezpośrednio od klientów, stanowi dużą przewagę nad zwykłymi opiniami, które może wystawić każdy. Klienci w „Zaufanych Opiniach” dzielą się zarówno pozytywnymi, jak i negatywnymi uwagami na temat swoich doświadczeń zakupowych, co gwarantuje rzetelny obraz sklepów.
>>Sprawdź opinie o nas w Ceneo.