BIFIDUS

Jest 5 produktów.
Wyświetla 1 - 5 z 5 produktów

Bakterie Bifidus należą do gram- dodatnich pałeczkowatych bakterii, które są beztlenowcami i posiadają zdolność do produkcji kwasu mlekowego. Należą do głównych składników zdrowej flory bakteryjnej, dlatego warto zadbać o ich odpowiedni poziom. W naszym sklepie znajdziesz produkty, które idealnie wspierają florę bakteryjną. Zamknięte w wygodnych...

Bakterie Bifidus należą do gram- dodatnich pałeczkowatych bakterii, które są beztlenowcami i posiadają zdolność do produkcji kwasu mlekowego. Należą do głównych składników zdrowej flory bakteryjnej, dlatego warto zadbać o ich odpowiedni poziom. W naszym sklepie znajdziesz produkty, które idealnie wspierają florę bakteryjną. Zamknięte w wygodnych, praktycznych kapsułkach bakterie bifidus, wpierają działanie jelit i ograniczają rozwój szkodliwych bakterii.

Bifidus – zadbaj o swoją florę

Regularne przyjmowania tego preparatu pozwala zwiększyć przyswajalność takich pierwiastków, jak cynk, wapno czy żelazo. Jeżeli suplementujesz któryś z nich, to warto wdrożyć do codziennego rytuału stosowanie bakterii bifidus. W naszym sklepie znajdziesz produkty dopasowane do twoich potrzeb. Probiotyki zamknięte w wielu praktycznych kapsułkach możesz mieć zawsze pod ręką. Jeżeli przyjmujesz leki, które mogą wyjałowić florę bakteryjną jelit, to warto wspomóc swój organizm suplementacją probiotykami. Zadbaj o swoje zdrowie od środka!

Dobroczynne szczepy bakterii Actiregularis

Suplementacja jest szczególnie ważna w przypadku antybiotykoterapii. Jeżeli cierpisz na zespół jelita drażliwego, czy doskwierają Ci biegunki, to suplementacja pomoże przywrócić układowi pokarmowemu zdrowie i poprawi jego działanie. Właściwości antyoksydacyjne przyczyniają się również do obniżenia poziomu cholesterolu, łagodzą objawy alergii, a także zwiększają odporność i pomagają zwalczać infekcje. Actiregularis należy przyjmować zgodnie z zaleceniami producenta. W naszym sklepie znajdziesz suplementy wielu producentów. Zajrzyj do pozostałych kategorii i zobacz, jak możesz wesprzeć swoje zdrowie. Zamów już teraz wysokiej jakości suplementy.

Mniej
Więcej
Darmowa dostawa
30 dni na zwrot
Certyfikat SSL