BIOFLAWONOIDY

Jest 7 produktów.
Wyświetla 1 - 7 z 7 produktów

Bioflawonoidy mają bardzo korzystny wpływ na ludzki organizm. Przede wszystkim wykazują właściwości antyoksydacyjne, dzięki czemu skutecznie chronią przed szkodliwymi związkami powstającymi wskutek przemian metabolicznych oraz zabezpieczają przed stresem oksydacyjnym. Bioflawonoidy bogate są w polifenole, które działają antynowotworowo oraz są z...

Bioflawonoidy mają bardzo korzystny wpływ na ludzki organizm. Przede wszystkim wykazują właściwości antyoksydacyjne, dzięki czemu skutecznie chronią przed szkodliwymi związkami powstającymi wskutek przemian metabolicznych oraz zabezpieczają przed stresem oksydacyjnym. Bioflawonoidy bogate są w polifenole, które działają antynowotworowo oraz są związkiem, który poprawia stan układu krążenia poprzez wzmacnianie i uszczelnianie naczyń krwionośnych. Substancja ta korzystnie działa też na układ moczowy, ale nie tylko. Dieta bogata w bioflawonoidy działa prewencyjnie na bardzo wiele schorzeń, dlatego warto ją wesprzeć sprawdzoną suplementacją – odpowiednie produkty znajdziesz w naszej ofercie.

Bioflawonoidy cytrusowe

Jak sama nazwa wskazuje, bioflawonoidy cytrusowe występują w owocach cytrusowych, takich jak grejpfruty, pomarańcze czy cytryny. Ich głównym zadaniem jest zwalczanie przeziębienia i grypy. Są one też silnymi antyoksydantami i uczestniczą w procesie syntezy kolagenu. Co więcej, biofawonoidy cytrusowe tworzą też naturalny filtr dla skóry, który chroni przed szkodliwym promieniowaniem UV. W tej kategorii znajdziesz produkty właśnie z tym składnikiem – sprawdź!

Bioflawonoidy – co to jest?

Zastanawiasz się czym właściwie są bioflawonoidy? To liczna grupa organicznych związków chemicznych, które naturalnie występują w owocach, warzywach i innych roślinach. Obecnie mówi się o około 8 tysiącach tego typu substancji. Roślinom nadają kolorowe zabarwienie jednocześnie chroniąc przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych oraz przed chorobami i schorzeniami. Warto zadbać o suplementację bioflawonoidów. Naturalne propozycje znajdziesz na naszej stronie. Wygodne do połknięcia kapsułki i wydajne opakowania – to wszystko, czego potrzebujesz. Zapoznaj się z ofertą już dziś!

Mniej
Więcej
Darmowa dostawa
30 dni na zwrot
Certyfikat SSL