BIOTYNA

Jest 7 produktów.
Wyświetla 1 - 7 z 7 produktów

Biotyna to związek organiczny, który należy do grupy witamin łatwo rozpuszczalnych w wodzie. Witamina ta niezbędna jest do prawidłowego funkcjonowania organizmu każdego człowieka. Ma ścisły związek z budową i działaniem skóry, a także włosów i paznokci. Dodatkowo, biotyna działanie wykazuje również na innym polu – bierze udział w tworzeniu protr...

Biotyna to związek organiczny, który należy do grupy witamin łatwo rozpuszczalnych w wodzie. Witamina ta niezbędna jest do prawidłowego funkcjonowania organizmu każdego człowieka. Ma ścisły związek z budową i działaniem skóry, a także włosów i paznokci. Dodatkowo, biotyna działanie wykazuje również na innym polu – bierze udział w tworzeniu protrombiny, która odgrywa istotną rolę w procesie krzepnięcia krwi. Jeżeli zauważysz niekorzystne zmiany w kondycji skóry lub paznokci, rozpocznij suplementację.  

Biotyna – tabletki, które wspomogą kompleksowo

Dzięki regularnemu przyjmowaniu biotyny poprawisz kondycję włosów i wzmocnisz paznokcie. Witamina H sprawi, że staną się twardsze i nie będą się łamać. Dodatkowo biotyna (tabletki) uczestniczy w takich procesach, jak tworzenie się kwasów tłuszczowych. Niedobór tego składnika może objawiać się bólem mięśni i mrowieniem, dlatego warto regularnie badać jej poziom we krwi. Miej pod ręką zawsze praktyczne tabletki. Biotyna wspomaga kompleksowo, dlatego warto ją suplementować! 

Biotyna w tabletkach na mocne włosy i paznokcie

Biotyna – tabletki to skuteczny suplement, który dzięki ekonomicznemu opakowaniu możesz mieć zawsze pod ręką. Preparat zawiera również dodatkowe składniki, które pozytywnie wypłyną na cały organizm. Produkty dostępne w naszym sklepie są w pełni naturalne i pozbawione barwników, aromatów, wypełniaczy czy konserwantów. Warto stawiać na suplementy, których zażywanie przyniesie pozytywne skutki. Biotyna w tabletkach to jednak nie wszystko! W naszym sklepie możesz znaleźć produkty, które skutecznie i bezpiecznie uzupełnią wszelkie niedobory. Wybierz odpowiednie suplementy i zacznij wspomagać swój organizm kompleksowo.

Mniej
Więcej
Darmowa dostawa
30 dni na zwrot
Certyfikat SSL