BOR

Jest 3 produktów.
Wyświetla 1 - 3 z 3 produktów

Filtruj przez:

Dostępny

Bor to pierwiastek, który jest jednym z najważniejszych mikroelementów znajdujących się w organizmie. Jest szczególnie potrzebny kobietom w okresie menopauzy. Zapobiega również starzeniu się skóry, działa antyseptycznie i przeciwzapalnie. W tej kategorii znajdziesz suplement boru, który skutecznie wspomoże prawidłową gospodarkę wapniową Twojego ...

Bor to pierwiastek, który jest jednym z najważniejszych mikroelementów znajdujących się w organizmie. Jest szczególnie potrzebny kobietom w okresie menopauzy. Zapobiega również starzeniu się skóry, działa antyseptycznie i przeciwzapalnie. W tej kategorii znajdziesz suplement boru, który skutecznie wspomoże prawidłową gospodarkę wapniową Twojego organizmu!

Suplement boru pozytywnie wpłynie na witalność organizmu

Suplement boru pozytywnie wpływa na pamięć i funkcje intelektualne. Poprawia zdolność koncentracji i zwiększa szybkość reakcji. Koordynacja ruchowa również ulega znacznemu usprawnieniu, o ile stosuje się bor regularnie. Wpływa on również na prawidłowy metabolizm wapnia, fosforu i witaminy D. To właśnie dzięki temu pierwiastkowi te składniki lepiej się wchłaniają. Tym samym ryzyko chorób układu kostnego znacząco maleje. Jeżeli Twoja dieta jest uboga w minerały i cierpisz na niedobór boru, to warto włączyć suplement boru do codzienności!

Bor – zapobiegaj niedoborom

Bor, dzięki swoim właściwościom przeciwzapalnym, pomaga w leczeniu stanów zapalnych stawów. Niedobór tego pierwiastka prowadzi do zaburzeń hormonalnych. Może objawiać się szybszym biciem serca i skurczami mięśni, dlatego warto zadbać o jego suplementację. W naszym sklepie znajdziesz suplementy, które wspomogą Twój organizm i skutecznie wzmocnią mięśnie. Postaw na produkty najlepszych producentów dostępne w atrakcyjnych cenach na YesOrganic!

Mniej
Więcej
Darmowa dostawa
30 dni na zwrot
Certyfikat SSL