BOSWELLIA (KADZIDŁOWIEC)

Jest 6 produktów.
Wyświetla 1 - 6 z 6 produktów

Filtruj przez:

Producent

Kadzidłowiec właściwości wykazuje bardzo wiele – działa przeciwzapalnie, przeciwbólowo, a także przeciwnowotworowo, głównie za sprawą zawartych w nim specjalnych kwasów boswellia. Kapsułki w wygodnej do połknięcia formie znajdziesz w naszej szerokiej ofercie naturalnych suplementów diety. Wspomóż funkcjonowanie swojego organizmu, sięgając po sp...

Kadzidłowiec właściwości wykazuje bardzo wiele – działa przeciwzapalnie, przeciwbólowo, a także przeciwnowotworowo, głównie za sprawą zawartych w nim specjalnych kwasów boswellia. Kapsułki w wygodnej do połknięcia formie znajdziesz w naszej szerokiej ofercie naturalnych suplementów diety. Wspomóż funkcjonowanie swojego organizmu, sięgając po sprawdzone produkty.

Boswellia – kapsułki wygodne do połknięcia

Kadzidłowiec to zwyczajowa nazwa rośliny o nazwie gatunkowej Boswellia serrata. Jest drzewem, które produkuje wonną żywicę nazywaną olibanum, a ze względu na wyjątkowe właściwości zapachowe, używana jest w produkcji kadzideł. Właściwości kadzidłowca mogą być wykorzystywane podczas terapii wielu schorzeń, jak choroba zwyrodnieniowa stawów czy reumatoidalne zapalenie stawów. Skutecznie uśmierza dolegliwości bólowe, łagodzi stany zapalne oraz niweluje występujące obrzęki. Chcesz poznać działanie jakie wykazuje boswelia? Kapsułki dostępne jako suplement diety czekają na Ciebie w naszym sklepie w atrakcyjnych cenach.

Kadzidłowiec – właściwości lecznicze

Kadzidłowiec działanie wykazuje także w leczeniu chorób z grupy nieswoistych zapaleń jelit, a także przewlekłej astmy, ponieważ kwasy w nim zawarte obniżają ilość lipidów, które powodują skurcze mięśni, odpowiadających za ruch oskrzeli. Co więcej, wykazano jego pozytywne właściwości w zakresie leczenia raka piersi, białaczki, guzów mózgu czy trzustki oraz szereg właściwości przeciw depresyjnych i przeciwlękowych. W naszej ofercie znajdziesz preparaty jednoskładnikowe lub wyjątkowe kompozycje z kurkumą lub imbirem. Wybierz poręczne opakowania zawierające 60 kapsułek lub większe - nawet do 270 tabletek. Zadbaj o swoje zdrowie i wspomóż pracę organizmu. Naturalne suplementy z pewnością Ci w tym pomogą.
Mniej
Więcej
Darmowa dostawa
30 dni na zwrot
Certyfikat SSL