CHLORELLA

Jest 14 produktów.
Wyświetla 1 - 14 z 14 produktów

Filtruj przez:

Dostępny

Czym jest chlorella? Właściwości posiada naprawdę pełen wachlarz. To nic innego jak glony z gromady zielenic zamknięte w wygodnej formule, jaką są tabletki. Chlorella stanowi codzienną porcję wielu mikroelementów. Pomaga dostarczyć organizmowi witamin z grupy B, a także A, C i E. Jest źródłem aminokwasów, kwasów tłuszczowych omega-3 i kwasów nuk...

Czym jest chlorella? Właściwości posiada naprawdę pełen wachlarz. To nic innego jak glony z gromady zielenic zamknięte w wygodnej formule, jaką są tabletki. Chlorella stanowi codzienną porcję wielu mikroelementów. Pomaga dostarczyć organizmowi witamin z grupy B, a także A, C i E. Jest źródłem aminokwasów, kwasów tłuszczowych omega-3 i kwasów nukleinowych. Chlorella – tabletki to suplement diety, który nie stwarza problemów przy jego przyjmowaniu. Regularna suplementacja sprawia, że osoby odchudzające się również odczują pozytywne działanie tego preparatu. Chlorella – właściwości, które pomagają utrzymać zdrowie i prawidłową pracę organizmu. 

Chlorella – tabletki dla każdego

Dostępna w tej kategorii chlorella – tabletki zamknięte w praktycznych, ekonomicznych opakowaniach, które możesz zabrać ze sobą wszędzie. Wysoka zawartość chlorofilu pozytywnie wpływa na układ immunologiczny. Posiada właściwości antybakteryjne, co powoduje szybsze gojenie się ran. Chlorella – działanie wykazuje również u wegan i wegetarian, bowiem zawiera pełnowartościowe białko i jest źródłem żelaza, niezbędnego do prawidłowego funkcjonowania całego układu krwionośnego. Chlorella, właściwości swoje ujawnia przy regularnym stosowaniu, dlatego pamiętaj o codziennym przyjmowaniu preparatu. Wówczas uzyskasz optymalne efekty!

Chlorella właściwości dla całego organizmu 

W tej kategorii znajdziesz tak wyjątkowe preparaty jak chlorella. Działanie detoksykujące ma pozytywny wpływ na organizm. Wiąże szkodliwe substancje – toksyny, kadm, rtęć i ołów, azotany i inne elementy, tworząc naturalną tarczę, która skutecznie hamuje ponowne przeniknięcie ich do naszego organizmu. Skorzystaj z atrakcyjnej oferty i wprowadź do swojej codziennej diety najlepszej jakości suplement. Chlorella – tabletki dostaniesz w naszym sklepie! Dbaj o swój organizm i regularnie przyjmuj suplementy. Zajrzyj również do innych kategorii i postaw na zdrowie! Wybieraj mądrze z yesorganic.pl!

Mniej
Więcej
Darmowa dostawa
30 dni na zwrot
Certyfikat SSL