CHLOROFIL

Jest 3 produktów.
Wyświetla 1 - 3 z 3 produktów

Filtruj przez:

Chlorofil to substancja, która naturalnie występuje w roślinach. Dzięki niej możliwe jest przeprowadzenie procesu fotosyntezy. Jest odpowiednikiem roślinnej „krwi”. Wykazuje działanie detoksykujące i pozytywnie wpływa na stan skóry, dlatego coraz chętniej po nią sięgamy. W tej kategorii znajdziesz chlorofil w płynie, który stanowi idealne uzupeł...

Chlorofil to substancja, która naturalnie występuje w roślinach. Dzięki niej możliwe jest przeprowadzenie procesu fotosyntezy. Jest odpowiednikiem roślinnej „krwi”. Wykazuje działanie detoksykujące i pozytywnie wpływa na stan skóry, dlatego coraz chętniej po nią sięgamy. W tej kategorii znajdziesz chlorofil w płynie, który stanowi idealne uzupełnienie diety. Popraw swoją witalność i utrzymaj prawidłową pracę organizmu z yesorganic.pl! Zamów już dzisiaj wysokiej jakości suplementy!

Chlorofil – wzbogać nim swoją dietę

Zielony barwnik wchodzący w skład każdej rośliny wykazuje również pozytywne działanie na organizm człowieka. Świetnie sprawdza się jako remedium na zatrucie lub migrenę. Dzięki niemu możesz zachować prawidłową równowagę kwasowo-zasadową. W tej kategorii znajdziesz chlorofil w płynie, który zażyjesz bez problemu. Stanowi idealną alternatywę dla osób, które nie lubią lub mają problem z połykaniem tabletek. Dzięki regularnej suplementacji możesz skutecznie poprawić kondycję Twojego organizmu. Chlorofil do picia poleca się również osobom, których dieta jest uboga w zielone warzywa czy owoce. 

Chlorofil w płynie 

Regularne przyjmowanie chlorofilu pomaga oczyścić organizm z toksyn i szkodliwych substancji. Dzięki temu przywrócisz naturalną równowagę i poczujesz się lepiej. Substancja wspomaga również walkę z nadmiarem kilogramów, artretyzmem, zapaleniem skóry oraz chorobami zębów. Chlorofil w płynie to jedynie niewielka część naszego asortymentu. Szukasz innych suplementów? Zajrzyj do pozostałych kategorii i sprawdź pełną ofertę! Atrakcyjne ceny i ekonomiczne opakowania sprawiają, że dbanie o zdrowie z yesoragic.pl po prostu się opłaca! Chlorofil do picia to jedynie niewielka część wyjątkowych produktów – sprawdź, jak jeszcze możesz zadbać o siebie od A do Z.

Mniej
Więcej
Darmowa dostawa
30 dni na zwrot
Certyfikat SSL