CYNAMON (CINNAMON)

Jest 6 produktów.
Wyświetla 1 - 6 z 6 produktów

Filtruj przez:

W naszej ofercie znajdziesz suplementy wyłącznie naturalnego pochodzenia, które pozytywnie wpływają na funkcjonowanie organizmu. Cynamon w tabletkach pozwala przede wszystkim na obniżenie stężenia glukozy, cholesterolu i lipidów we krwi. Co więcej, korzystanie oddziałuje na funkcjonowanie układu trawiennego, systemu oddechowego oraz sercowo-nacz...

W naszej ofercie znajdziesz suplementy wyłącznie naturalnego pochodzenia, które pozytywnie wpływają na funkcjonowanie organizmu. Cynamon w tabletkach pozwala przede wszystkim na obniżenie stężenia glukozy, cholesterolu i lipidów we krwi. Co więcej, korzystanie oddziałuje na funkcjonowanie układu trawiennego, systemu oddechowego oraz sercowo-naczyniowego. Warto mieć w swojej domowej apteczce ten i wiele innych suplementów. To najlepszy sposób na walkę z ich niedoborami.

Cynamon w tabletkach – wyjątkowe działanie

Aromatyczna przyprawa wykorzystywana w kuchni – z tym właśnie kojarzy się cynamon. Tabletki, zawierające go w swoim składzie, wykazują jednak dobroczynne działanie na wiele dolegliwości. Między innymi na układ pokarmowy, ponieważ skutecznie niweluje wszelkie zatrucia, biegunki oraz zaburzenia jelitowe. Dodatkowo przyprawa ta przyspiesza przemianę materii, dlatego chętnie sięgają po nią osoby zmagające się z nadprogramowymi kilogramami. Cynamon (suplement) obniża też poziom cholesterolu oraz poziom glukozy we krwi. Regularne jego przyjmowanie, pozwoli Ci uniknąć miażdżycy oraz wspomaga leczenie nowotworów.

Wygodne do połknięcia tabletki cynamonowe

Cynamon zawiera aldehyd oraz epikatechinę, dzięki czemu opóźnia wystąpienie choroby Alzheimera, a nawet zapobiega jej pojawieniu się. Wielu badaczy jest także zgodnych co do tego, że może odwrócić zmiany w mózgach osób, cierpiących na chorobę Parkinsona. Tabletki cynamonowe znajdziesz w naszym bogatym asortymencie – są niezwykle pomocne w utrzymaniu zrównoważonej reakcji immunologicznej. Sprawdź szeroką ofertę i wybierz cynamon! Tabletki możesz mieć zawsze pod ręką. Proponowane przez nas suplementy wyróżniają się w pełni naturalnym składem. Są odpowiednie także dla wegetarian i wegan. Postaw na wysoką jakość.

Mniej
Więcej
Darmowa dostawa
30 dni na zwrot
Certyfikat SSL