CZERWONY RYŻ (RED YEAST RICE)

Jest 4 produktów.
Wyświetla 1 - 4 z 4 produktów

Szukasz sposobu na pozbycie się problemów z cholesterolem? Czerwony ryż (Red Yeast Rice) to świetnej jakości suplement, który zawiera monakolinę K – ogranicza ona proces wytwarzania cholesterolu przez wątrobę i wspomaga organizm w utrzymaniu prawidłowego stężenia cholesterolu we krwi. Sprawdź, ile zalet kryje w sobie czerwony ryż – tabletki z pe...

Szukasz sposobu na pozbycie się problemów z cholesterolem? Czerwony ryż (Red Yeast Rice) to świetnej jakości suplement, który zawiera monakolinę K – ogranicza ona proces wytwarzania cholesterolu przez wątrobę i wspomaga organizm w utrzymaniu prawidłowego stężenia cholesterolu we krwi. Sprawdź, ile zalet kryje w sobie czerwony ryż – tabletki z pewnością okażą się pomocne w profilaktyce oraz będą wspierać podczas leczenia wielu stanów chorobowych.

Czerwony ryż – tabletki jako wygodna forma przyjmowania

W tej kategorii znajdziesz czerwony ryż – tabletki to jedna z form, która zapewnia wygodę podczas przyjmowania tego suplementu. Poręczne pudełko zabierzesz ze sobą w podróż bądź umieścisz w podręcznej apteczce. Czerwony ryż (Red Yeast Rice) przyjmowany regularnie według wskazań na opakowaniu z pewnością pomoże zachować zdrowie i wyrówna poziom cholesterolu we krwi.

Tabletki z czerwonego ryżu produkowane są na drodze fermentowania białego ryżu przez czerwone drożdże. Czerwony ryż zawiera w sobie mnóstwo antyoksydantów, dlatego wpływa na zmniejszenie się poziomu stresu w organizmie. Wspiera też hamowanie procesów starzenia się i wspiera działanie układu krwionośnego. W tej kategorii znajdziesz tabletki z czerwonego ryżu na cholesterol, które pomogą organizmowi dojść do równowagi.

Tabletki z czerwonego ryżu na cholesterol

Warto zastanowić się nad suplementacją preparatu, który pozytywnie wpływa na organizm. Tabletki z czerwonego ryżu na cholesterol posiadają w składzie nie tylko monakolinę K, ale też mnóstwo błonnika, składników mineralnych i witamin z grupy B. Prozdrowotne działanie to również efekt właściwości antynowotworowych. Sprawdź, ile ciekawych opcji znajdziesz na naszej stronie i wybierz odpowiednie suplementy dla siebie.

Mniej
Więcej
Darmowa dostawa
30 dni na zwrot
Certyfikat SSL