EGCg - KATECHINY HERBATY

Jest 14 produktów.
Wyświetla 1 - 14 z 14 produktów

Jeżeli chcesz wspomóc swój organizm postaw na EGCG. To wysokiej jakości, skoncentrowany preparat, który pochodzi z zielonej herbaty. Jako silny antyoksydant, ekstrakt z zielonej herbaty egcg pozytywnie wpływa na obniżenie ciśnienia krwi. Warto stawiać na naturalną i bezpieczną suplementację. Wybieraj dostępne w naszym sklepie propozycje produce...

Jeżeli chcesz wspomóc swój organizm postaw na EGCG. To wysokiej jakości, skoncentrowany preparat, który pochodzi z zielonej herbaty. Jako silny antyoksydant, ekstrakt z zielonej herbaty egcg pozytywnie wpływa na obniżenie ciśnienia krwi. Warto stawiać na naturalną i bezpieczną suplementację. Wybieraj dostępne w naszym sklepie propozycje producentów, którzy nie dodają szkodliwych substancji konserwujących czy barwników. Postaw na zdrowie zamknięte w łatwych do połknięcia kapsułkach. Zamów swój słoiczek już dzisiaj - katechiny zielonej herbaty i wiele innych suplementów czeka na Ciebie na naszej stronie!

Egcg – ekstrakty z herbaty, które pomagają

Egcg katechiny herbaty pozytywnie wpływają na organizm każdego człowieka. Można je zażywać prewencyjnie w chorobach układu sercowo – naczyniowego. EGCG obniża ciśnienie krwi, redukuje poziom cholesterolu, zwiększa gęstość kości i zapobiega ich demineralizacji. Wspomaga również pamięć i leczenie stanów zapalnych stawów. Jeżeli zmagasz się z którymś z wymienionych problemów to egcg katechiny herbaty okażą się świetnym wsparciem i skuteczną pomocą.

Wysokiej jakości ekstrakt z zielonej herbaty egcg

W naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości, naturalny ekstrakt z zielonej herbaty egcg, zamknięty w praktycznych i wydajnych opakowaniach, które wystarczą na pełną kurację. Optymalne pojemności sprawiają, że preparat możesz mieć zawsze pod ręką. Warto stawiać na racjonalne rozwiązania. Wybierz najwyższej jakości produkty, które zawierają jedynie bezpieczne składniki, naturalnego pochodzenia. Jeżeli chcesz suplementować swoją dietę kompleksowo, sprawdź pozostałe kategorie i uzupełnij zapasy. Postaw na najwyższą jakość i zainwestuj w swoje zdrowie. Złóż zamówienie już teraz!

Mniej
Więcej
Darmowa dostawa
30 dni na zwrot
Certyfikat SSL