EKSTRAKT Z GRANATÓW

Jest 4 produktów.
Wyświetla 1 - 4 z 4 produktów

Suplementacja jest istotną częścią prowadzenia zdrowego trybu życia. W naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości produkty, które świetnie się sprawdzają, jako uzupełnienie zdrowego odżywiania. Jednym z preparatów, które warto zażywać, jest ekstrakt z granatów. To zamknięte w praktycznych kapsułkach, naturalne substancje, które wspierają zdrowie...

Suplementacja jest istotną częścią prowadzenia zdrowego trybu życia. W naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości produkty, które świetnie się sprawdzają, jako uzupełnienie zdrowego odżywiania. Jednym z preparatów, które warto zażywać, jest ekstrakt z granatów. To zamknięte w praktycznych kapsułkach, naturalne substancje, które wspierają zdrowie od środka. Sprawdź dostępne w naszym sklepie produkty!

Ekstrakt z granatu – działanie

Ekstrakt z granatów wykazuje wiele właściwości i pozytywnie wpływa na pracę gruczołów łojowych, regulując ich pracę. Dzięki obecnemu w składzie kwasowi galusowemu następuje normalizacja wydzielania sebum, czego efektem jest ściągnięte i mniej widoczne gruczoły łojowe. Poleca się go szczególnie osobom z cerą tłustą lub ze skłonnościami do powstawania niedoskonałości. Dodatkowo ekstrakt z granatów chroni komórki skóry przed negatywnym działaniem promieniowania UV. Ekstrakt z granatów zawiera wiele antyoksydantów, a także właściwości przeciwzmarszczkowe.

Ekstrakt z granatu – właściwości dobroczynne

Współczesne badania potwierdzają dobroczynne właściwości granatu, dlatego warto wprowadzić jego suplementację. Z pewnością każdy będzie zadowolony z efektów jego stosowania. W naszym sklepie znajdziesz ekonomiczne opakowania, które wystarczą na długo. Jeżeli chcesz zadbać o swoją skórę i jednocześnie wzmocnić swoje naturalne mechanizmy obronne do walki z wolnymi rodnikami, to warto postawić na ekstrakt z grantu.

Ekstrakt z granatu – opinie

Dostępny w naszym sklepie ekstrakt z granatu wykazuje wiele dobroczynnych właściwości. Wybierz rozwiązania dopasowane do swoich potrzeb. Zajrzyj również do pozostałych kategorii i zobacz, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy. Postaw na rozwiązania najwyższej jakości i wprowadź sprawdzoną suplementację do swojego życia.

Mniej
Więcej
Darmowa dostawa
30 dni na zwrot
Certyfikat SSL