EKSTRAKT Z GREJPFRUTA

W tej kategorii nie ma produktów.

Ekstrakt z pestek grejpfruta to suplement, który wykazuje mnóstwo prozdrowotnych właściwości. Znany jest przede wszystkim ze względu na to, że jest to jeden z najlepszych naturalnych przeciwutleniaczy oraz środków przeciwbakteryjnych. Ekstrakt z pestek grejpfruta posiada w swoim składzie flawonoidy, które pozytywnie wpływają na układ krążenia i ...

Ekstrakt z pestek grejpfruta to suplement, który wykazuje mnóstwo prozdrowotnych właściwości. Znany jest przede wszystkim ze względu na to, że jest to jeden z najlepszych naturalnych przeciwutleniaczy oraz środków przeciwbakteryjnych. Ekstrakt z pestek grejpfruta posiada w swoim składzie flawonoidy, które pozytywnie wpływają na układ krążenia i zapobiegają procesom starzenia. Obniżają ryzyko wystąpienia chorób serca i usuwają z organizmu toksyny. To jednak nie wszystko – ekstrakt z grejpfruta ma również wiele innych zalet. 

Ekstrakt z grejpfruta – dobroczynne nasiona 

Ekstrakt z grejpfruta to również bogactwo witaminy C, kwasu cytrynowego i tokoferoli – te ostatnie odpowiedzialne są za zmniejszenie cholesterolu we krwi i przeciwdziałanie miażdżycy. Co więcej, w składzie ekstraktu znajdują się też limonoidy o właściwościach przeciwutleniających i leczniczych. Dzięki temu naturalnym antyoksydantem jest właśnie wyciąg z pestek grejpfruta. Właściwości tej substancji pozwalają organizmowi na zwalczanie wolnych rodników.

Wyciąg z pestek grejpfruta – poznaj wszystkie korzyści

Wyciąg z pestek grejpfruta jest również pomocny w przypadku antybiotykoterapii – skutecznie zwalcza oporne na antybiotyki bakterie, co więcej, gwarantuje lepszą skuteczność przyjmowanych antybiotyków. Wyciąg z pestek grejpfruta jest też niezwykle przydatny podczas walki z grzybicami. Można go stosować zewnętrznie na zakażoną skórę i paznokcie. 

Ekstrakt z nasion grejpfruta może też być używany przy stanach zapalnych jamy ustnej – stosuje się go jako środek antyseptyczny. Regularne jego aplikowanie może też pomóc w walce z zaburzeniami trawiennymi. Poznaj wszystkie korzyści tego wyciągu i ciesz się zdrowiem!

Mniej
Więcej
Darmowa dostawa
30 dni na zwrot
Certyfikat SSL