FLAWONOIDY

Jest 1 produkt.
Wyświetla 1 - 1 z 1 produku

Filtruj przez:

Dostępny

Flawonoidy to bioaktywne związki, które powszechnie znajdziesz w warzywach i owocach. Nadają roślinom odpowiednią barwę, smak i zapach. Biorą udział w procesie fotosyntezy oraz chronią przed promieniowaniem UV. Jednak dla organizmu ludzkiego flawonoidy mają właściwości antyutleniające, przeciwzapalne i przeciwnowotworowe. Zadbaj o to, by występo...

Flawonoidy to bioaktywne związki, które powszechnie znajdziesz w warzywach i owocach. Nadają roślinom odpowiednią barwę, smak i zapach. Biorą udział w procesie fotosyntezy oraz chronią przed promieniowaniem UV. Jednak dla organizmu ludzkiego flawonoidy mają właściwości antyutleniające, przeciwzapalne i przeciwnowotworowe. Zadbaj o to, by występowały w Twojej diecie w jak największej ilości, abyś w pełni wykorzystał ich prozdrowotny potencjał.

Flawonoidy – działanie

Flawonoidy działanie wykazują antyalergiczne oraz antynowotworowe. Skutecznie chronią przed chorobami układu krążenia i zapobiegają procesowi starzenia, dzięki temu, że wzmacniają naczynia krwionośne. Jednak to nie wszystkie właściwości, jakie posiadają flawonoidy. Działanie uspokajające jest bardzo dobre dla Twojego układu nerwowego. Co więcej, pomagają w leczeniu żylaków, chronią przed zakrzepami, ułatwiają przyswajanie witamin, a także wykazują działanie rozkurczowe i moczopędne. Flawonoidy minimalizują również ryzyko występowania chorób serca i usuwają toksyny z organizmu.

Flawonoidy – preparaty

Ze względu na to, że substancje występują w roślinach, można stwierdzić, że stanowią codzienny składnik diety niemalże każdego człowieka. Jeśli jednak masz ku temu wątpliwości – sięgnij po flawonoidy preparaty, które skutecznie uzupełnią wszelkie niedobory. W naszej ofercie znajdziesz wygodne do połknięcia suplementy, w pełni naturalne, przeznaczone również dla wegan i wegetarian. Nie czekaj i zamów wysokiej jakości, łatwo przyswajalne flawonoidy – działanie zauważysz natychmiast!

Mniej
Więcej
Darmowa dostawa
30 dni na zwrot
Certyfikat SSL