GLICYNA

Jest 3 produktów.
Wyświetla 1 - 3 z 3 produktów

Glicyna 

Glicyna jest prostym aminokwasem endogennym, który wykorzystuje się w kosmetyce i produkcji leków. W naszym sklepie znajdziesz ją w formie łatwych do połknięcia tabletek. Takie rozwiązanie pozwala kompleksowo o siebie zadbać. Właściwości glicyny pomagają walczyć ze stanami zapalnymi organizmu. Buduje ona mięśnie i tkankę łączną, a ponad...

Glicyna 

Glicyna jest prostym aminokwasem endogennym, który wykorzystuje się w kosmetyce i produkcji leków. W naszym sklepie znajdziesz ją w formie łatwych do połknięcia tabletek. Takie rozwiązanie pozwala kompleksowo o siebie zadbać. Właściwości glicyny pomagają walczyć ze stanami zapalnymi organizmu. Buduje ona mięśnie i tkankę łączną, a ponadto poprawia jakość snu. Glicyna (aminokwas) dba również o kondycję wątroby. Warto przyjmować ją zgodnie z zaleceniami umieszczonymi na opakowaniu. Glicyna – właściwości wykazuje na kilku płaszczyznach. Warto wspomagać organizm kompleksowo. Glicyna – tabletki to prosta i szybka forma przyjęcia suplementu, która wejdzie Ci w nawyk.

Glicyna – właściwości prozdrowotne

Glicyna wspomaga układ pokarmowy w trakcie przyjmowania innych, silnych leków. Pozytywnie wpływa równie na poziom cukru we krwi, przy jednoczesnej niwelacji poczucia głodu lub zmęczenia. Glicyna – właściwości wykazuje również w trakcie przyjmowania neuroleptyków. Może być również pomocna w leczeniu padaczki lub depresji. Jej zaletą jest również łagodzenie objawów ze strony serca i nerek. Dodatkowo wspomaga absorpcję wapnia i poprawia funkcjonowanie układu nerwowego. Glicyna (aminokwas) i jej niedobór może być wynikiem niskiego poziomu białka, dlatego warto uzupełniać te elementy dzięki suplementacji. Przekonaj się, jak wpływa na Twój organizm glicyna, działanie to z pewnością docenisz. 

Glicyna – tabletki 

Właściwości glicyny to bogactwo zdrowia i skuteczny sposób na wzmocnienie organizmu. Dodatkowo, poprawia ona kondycję skóry. W naszym sklepie glicyna (tabletki) to nie wszystko, co znajdziesz! Dostaniesz u nas również wiele innych suplementów. Glicyna działanie organizmu może wspierać również u wegetarian. Sprawdź pozostałe kategorie i zobacz jak wiele możesz podarować swojemu organizmowi!

Mniej
Więcej
Darmowa dostawa
30 dni na zwrot
Certyfikat SSL