GURMAR

Jest 2 produktów.
Wyświetla 1 - 2 z 2 produktów

Gurmar - Gymnema sylvestris - jest rośliną tropikalną, która pochodzi z Azji, należy do ziół ajurwedyjskich. Ze względu na wykazujące właściwości lecznicze, była stosowana w tradycyjnej medycynie ludowej, m.in. jako lek na cukrzyce. Badania naukowe potwierdziły, iż zioło jest skuteczną formą walki z cukrzycą – zapobiega pojawieniu się choroby or...

Gurmar - Gymnema sylvestris - jest rośliną tropikalną, która pochodzi z Azji, należy do ziół ajurwedyjskich. Ze względu na wykazujące właściwości lecznicze, była stosowana w tradycyjnej medycynie ludowej, m.in. jako lek na cukrzyce. Badania naukowe potwierdziły, iż zioło jest skuteczną formą walki z cukrzycą – zapobiega pojawieniu się choroby oraz blokuje jej rozwój.

Gurmar – właściwości

Gurmar tabletki posiadają substancję aktywną gymneniną, która prowadzi do wzmożonej produkcji insuliny, czyli hormonu odpowiedzialnego za obniżenie stężenia glukozy we krwi. Działa regeneracyjnie oraz prozdrowotnie na trzustkę. Gurmar tabletki rekomendowane są dla osób, które zmagają się z otyłością. Wyżej wspomniana gymnenica zawiera zdolność hamowania receptorów smakowych w obrębie jamy ustnej, odpowiedzialnych za odczuwanie słodkiego smaku, co prowadzi do zmniejszenia łaknienia na słodycze.

Gurmar – efekty regularnej suplementacji

Gurmar tabletki dzięki ograniczeniu apetytu na cukier przyspieszają odchudzanie oraz regulacje poziomu glukozy we krwi. Przyjmowanie preparatu wspomaga proces trawienia węglowodanów. Regularna suplementacja wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu krwionośnego, obniża ryzyko wystąpienia chorób serca oraz pozwala zachować odpowiedni poziom cholesterolu. Ponadto substancja wspiera organizm w walce ze stanami zapalnymi, wykazuje właściwości moczopędne i ułatwia przeprowadzenie detoksu. Gurmar tabletki – opinie dietetyków i lekarzy potwierdzają, iż suplementacja ziela jest w pełni bezpieczna, stanowi naturalne uzupełnienie diety diabetyków oraz wspomaga proces odchudzania. Zapoznaj się też z innymi produktami, dostępnymi na naszej stronie!

Mniej
Więcej
Darmowa dostawa
30 dni na zwrot
Certyfikat SSL