JOD

Jest 4 produktów.
Wyświetla 1 - 4 z 4 produktów

Filtruj przez:

Zwykle, gdy mówimy o odpowiedniej suplementacji organizmu mamy na myśli spożywanie produktów bogatych w żelazo lub inne pierwiastki, takie jak magnez, wapń bądź związki organiczne, czyli witaminy. Jod z reguły kojarzony jest z pobytem w nadmorskich kurortach, gdzie jego stężenie jest znacznie wyższe niż w innych częściach Polski. Jednak posiada ...

Zwykle, gdy mówimy o odpowiedniej suplementacji organizmu mamy na myśli spożywanie produktów bogatych w żelazo lub inne pierwiastki, takie jak magnez, wapń bądź związki organiczne, czyli witaminy. Jod z reguły kojarzony jest z pobytem w nadmorskich kurortach, gdzie jego stężenie jest znacznie wyższe niż w innych częściach Polski. Jednak posiada szereg dodatkowych właściwości, które pozytywnie wpływają na pracę naszego organizmu. Przekonaj się sam i sprawdź naszą ofertę!

Jod – suplement, który wspiera pracę organizmu

Jod to pierwiastek chemiczny należący do grupy fluorowców. Występuje zarówno w powietrzu, wodzie, glebie jak i w organizmach żywych. Jest to niezbędny składnik diety, który poprawi Twoje zdrowie. Jego rozpowszechnienie jest nierównomierne, dlatego tak ważne jest, byś przyjmował suplementy z jodem

Jod - suplement uczestniczy głównie w biosyntezie hormonów tarczycy i zapobiega między innymi jej niedoczynności czy chorobie Hashimoto, dlatego bardzo często suplement jodu stosuje się w walce o smukłą sylwetkę. Jednak to nie wszystko! Suplementy z jodem usprawniają działanie pozostałych gruczołów dokrewnych, do których należy trzustka, nadnercza, przysadka mózgowa i narządy płciowe, a jego obecność w błonie śluzowej żołądka, pozytywnie wpłynie na Twój układ trawienny.

Wybierz najlepszy suplement jodu

Dostępny w naszej ofercie suplement jodu to stabilna i dobrze wchłaniana forma tego pierwiastka. Dzięki specjalnej kapsułce Licaps, która zapewnia najwyższą jakość składników – jod (suplement) nie utlenia się i nie jełczeje, a przez to, cały czas zachowuje swoje parametry. Znajdziesz u nas suplement jodu od różnych, cenionych producentów. Wybierz odpowiedni dla siebie jod. Suplement stosuj zgodnie z zalecaną dzienną porcją spożycia.

Mniej
Więcej
Darmowa dostawa
30 dni na zwrot
Certyfikat SSL