KELP (GLONY MORSKIE)

Jest 1 produkt.
Wyświetla 1 - 1 z 1 produku

Filtruj przez:

Dostępny
Producent

Kelp to naturalny suplement, który powstaje z wodorostów – inaczej morskich alg. Dzikie i nieskażone rośliny są bogate w jod – pierwiastek niezbędny do produkcji hormonów tarczycy (T3 i T4). To od nich zależy prawidłowe funkcjonowanie mózgu, układu nerwowego, a nawet mięśni, nerek i serca. Regulują one również komórkowe wytwarzanie energii i pro...

Kelp to naturalny suplement, który powstaje z wodorostów – inaczej morskich alg. Dzikie i nieskażone rośliny są bogate w jod – pierwiastek niezbędny do produkcji hormonów tarczycy (T3 i T4). To od nich zależy prawidłowe funkcjonowanie mózgu, układu nerwowego, a nawet mięśni, nerek i serca. Regulują one również komórkowe wytwarzanie energii i procesy wzrostu. Walcz z niedoborami i postaw na kelp! Jod w nim zawarty pomoże uniknąć braków, których konsekwencją może być niedoczynność tarczycy. 

Kelp – dlaczego warto postawić na ten suplement

W przypadku jakichkolwiek niedoborów witamin bądź minerałów, odpowiednia dieta to podstawa. Warto jednak również zainteresować się przyjmowaniem suplementów, takich jak choćby kelp tabletki, zwłaszcza wtedy, gdy zapotrzebowanie organizmu na odpowiednie substancje odżywcze jest dużo większe. Kelp jest nie tylko bogaty w jod organiczny, ale zawiera też cztery razy więcej żelaza niż wołowina. Jego odpowiednie stosowanie z pewnością pomoże uzupełnić wszelkie braki i wyrównać poziom wielu pierwiastków w organizmie. 

Kelp – jod w postaci tabletek 

Brunatne algi morskie, czyli kelp, pomagają nie tylko osobom z problemami tarczycy. Jod organiczny w skondensowanej postaci pomaga też poprawić przemianę materii i wspomaga układ trawienny. Oprócz tego, nie sposób zapomnieć o układzie immunologicznym, na który pozytywnie działa właśnie kelp. Jod należy jednak przyjmować w określonej ilości. Kelp tabletki stosuj zgodnie z zaleceniami producenta. Połącz suplementację i przyjmuj kelp tabletki jako uzupełnienie zdrowego stylu życia!

Mniej
Więcej
Darmowa dostawa
30 dni na zwrot
Certyfikat SSL