Nowy KOENZYM Q10 100mg 60kaps. Healthy Origins Rozszerz

KOENZYM Q10 100mg 60kaps. Healthy Origins

Nowy

79,99 zł

brutto

Brakuje 199,00 zł do darmowej dostawy!

Darmowa dostawa od 199zł : do paczkomatów Inpost
Darmowa dostawa od 249zł : kurierem DPD

Healthy Origins® CoQ10 w formie ubichinonu to naturalnie występująca substancja, która ułatwia wytwarzanie energii komórkowej. W każdej komórce ludzkiego ciała są małe „silniki” zwane mitochondriami. Dziewięćdziesiąt pięć procent całkowitej energii wytworzonej w ciele pochodzi z mitochondriów i żadna z nich nie może zostać przekazana bez współudziału koenzymu Q10. Koenzym Q10 w preparacie Healthy Origins to w 100% naturalny izomer trans CoEnzyme Q10 i jest wytwarzany wyłącznie w procesie fermentacji drożdży, najwyższej dostępnej jakości. Koenzym Q10 w suplemencie Healthy Origins pochodzi od światowego lidera w produkcji, firmę Kaneka. Jest to najczystszy i najbardziej przebadany koenzym Q10 dostępny w sprzedaży. Kaneka produkuje koenzym Q10 identyczny do tego, który jest wytwarzany przez ludzki organizm. Koenzym Q10 Kaneka jest dostępny w sprzedaży od ponad 30 lat i gwarantuje bezpieczeństwo i skuteczność suplementacji.

Koenzym Q10 Healthy Origins jest polecany osobom w młodym i średnim wieku. Osobom starszym rekomenduje się suplementację zredukowaną formą koenzymu Q10 w formie ubichinolu. Wynika to z tego, że wraz z wiekiem maleje naturalna zdolność procesów metabolizmu energetycznego, który przekształca ubichinon w ubichinol.

Składniki w jednej kapsułce:

Składniki: w 1 kapsułce:
%RWS
Koenzym Q10 (Ubichinon) 100 mg -


Inne składniki:

Czysta tłoczona na zimno oliwa z oliwek (owoce), otoczka kapsułki: żelatyna, gliceryna, naturalny wosk pszczeli, oczyszczona woda.

Dawkowanie:

Jedna kapsułka raz lub dwa razy dziennie.

Ostrzeżenia:

Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent: Healthy Origins (TradeVits)
Kraj producenta: Wielka Brytania
Ilość: 60 kapsułek

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

KOENZYM Q10 100mg 60kaps. Healthy Origins

KOENZYM Q10 100mg 60kaps. Healthy Origins


Producent - Healthy Origins:


Healthy Origins to producent i dystrybutor suplementów diety. Firma powstała w Pittsburgh w USA w stanie Pensylwania w 1996 roku. Firma założyła sobie realizację prostej misji – zapewniania korzyści zdrowotnych wyłącznie z wiarygodnych źródeł. Healthy Origins dostarcza produkty najwyższej jakości, pochodzące od renomowanych dostawców z całego świata. Znaczną większość składników aktywnych, które stosuje się w Healthy Origins stanowią opatentowane oraz markowe składniki, które pochodzą od dostawców będących liderami w swoich dziedzinach. Marka podkreśla to, że nie używa ukrytych wypełniaczy, środków wiążących, ani powłok, które mogłyby wpłynąć na biodostępność lub integralność ich suplementów.