KORZEŃ MACA

Jest 10 produktów.
Wyświetla 1 - 10 z 10 produktów

Korzeń maca to jedno z najbardziej wartościowych warzyw. Dostarcza organizmowi wielu składników odżywczych oraz jest źródłem aminokwasów, witamin z grupy B, witaminy C i minerałów, takich jak cynk, żelazo i selen – dzięki temu stanowi świetny sposób na dostarczenie organizmowi sporych zapasów energii. Dzięki dostępnym w naszej ofercie produktom ...

Korzeń maca to jedno z najbardziej wartościowych warzyw. Dostarcza organizmowi wielu składników odżywczych oraz jest źródłem aminokwasów, witamin z grupy B, witaminy C i minerałów, takich jak cynk, żelazo i selen – dzięki temu stanowi świetny sposób na dostarczenie organizmowi sporych zapasów energii. Dzięki dostępnym w naszej ofercie produktom możesz wybrać różne formy przyjmowania tego suplementu – u nas czeka na Ciebie maca w proszku oraz korzeń maca – tabletki. Poznaj wszystkie cudowne właściwości, które charakteryzują korzeń maca!

Maca w proszku – na co jest dobra

Korzeń maca właściwości leczniczych ma bardzo wiele. Przede wszystkim ma zbawienny wpływ na właściwą pracę układu odpornościowego – zwiększa zdolności organizmu do obrony i poprawia wytrzymałość na podejmowany wysiłek psychiczny i fizyczny. Maca w proszku pomaga również poradzić sobie ze stresem – jest zatem skuteczną alternatywą dla leków ziołowych, które mogą zawierać konserwanty. Postaw na naturalne produkty, które znajdziesz w tej kategorii – maca proszek ma też wiele innych zalet, które warto poznać!

Korzeń maca – tabletki czy proszek?

Niezależnie od tego, jaką formę przyjmowania wybierzesz, korzeń maca z pewnością spełni swoje zadanie i dostarczy energii na wiele godzin. Wspomaga on również pracę gospodarki hormonalnej i układu krwionośnego – wystarczy, że wybierzesz odpowiednią dla siebie formę i zaczniesz regularnie przyjmować ten suplement. W tej kategorii znajdziesz w pełni naturalne preparaty w wygodnych opakowaniach. Postaw na łatwe do połknięcia tabletki bądź proszek, który zmiksujesz z shake’ami bądź napojami.

Mniej
Więcej
Darmowa dostawa
30 dni na zwrot
Certyfikat SSL