KREATYNA

Jest 6 produktów.
Wyświetla 1 - 6 z 6 produktów

Kreatyna

Kreatyna jest kwasem naturalnie występującym w wątrobie, jednak niewielkie jej ilości znajdują się także w nerkach czy mózgu. Bierze udział w produkcji i magazynowaniu związków wysokoenergetycznych, a przede wszystkim odpowiada za odnawianie cząsteczek ATP, czyli podstawowego nośnika energii w ludzkim organizmie. Kreatyna skutecznie zwi...

Kreatyna

Kreatyna jest kwasem naturalnie występującym w wątrobie, jednak niewielkie jej ilości znajdują się także w nerkach czy mózgu. Bierze udział w produkcji i magazynowaniu związków wysokoenergetycznych, a przede wszystkim odpowiada za odnawianie cząsteczek ATP, czyli podstawowego nośnika energii w ludzkim organizmie. Kreatyna skutecznie zwiększa zdolności wysiłkowe oraz stymuluje syntezę białek, dlatego często decydują się na nią sportowcy i kulturyści. 

Kreatyna - co daje

Chętnie wybierana przez sportowców kreatyna – co daje? Poza tym, że podtrzymuje odpowiedni poziom ATP i stymuluje syntezę protein, wpływa także na anabolizm komórki mięśniowej. Dodatkowo, kreatyna wspomaga rozpad węglowodanów, dzięki czemu zwiększa zapas energii, którą możesz wykorzystać podczas natężonej aktywności fizycznej. Dlatego jeśli jesteś osobą aktywną fizycznie i chcesz zbudować masę mięśniową - w Twojej codziennej suplementacji musi znaleźć się kreatyna. Działanie jej umożliwi osiągnięcie pożądanych efektów w znacznie szybszym czasie. 

Kreatyna – działanie

Kreatyna działanie wykazuje szczególnie podczas treningów. Dzięki niej będziesz znacznie bardziej wytrzymały i poprawisz swoją wydolność przy jednocześnie szybszej regeneracji. Regularna suplementacja dostarczy Ci więcej siły i przyrostu beztłuszczowej masy ciała. Sprawdź naszą szeroką ofertę, gdzie dostępna jest również kreatyna. Dawkowanie nie może przekraczać dziennej zalecanej dawki zawartej w ulotce. Postaw na naturalne produkty i przekonaj się o ich niesamowitych właściwościach już teraz.

Mniej
Więcej
Darmowa dostawa
30 dni na zwrot
Certyfikat SSL