KRZEM

Jest 8 produktów.
Wyświetla 1 - 8 z 8 produktów

Filtruj przez:

Krzem jest pierwiastkiem organicznym, który przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania Twojego organizmu. Niestety z wiekiem jest go coraz mniej, a z powodu nowoczesnego oczyszczania i przetwarzania produktów spożywczych, zmalała także jego ilość w diecie. Warto więc, byś zadbał o odpowiednią suplementację tego pierwiastka. Wybierz najlepszą ...

Krzem jest pierwiastkiem organicznym, który przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania Twojego organizmu. Niestety z wiekiem jest go coraz mniej, a z powodu nowoczesnego oczyszczania i przetwarzania produktów spożywczych, zmalała także jego ilość w diecie. Warto więc, byś zadbał o odpowiednią suplementację tego pierwiastka. Wybierz najlepszą jakość produktów!

Stosuj krzem organiczny dla lepszej pracy organizmu

Kwas krzemowy odpowiada za to w jakim tempie starzeje się nasza skóra, układ kostny i krwionośny. Odpowiedni jego poziom jest bardzo istotny także w przypadku wielu poważnych schorzeń, między innymi: cukrzycy, kamicy nerkowej, chorób zwyrodnieniowych, miażdżycy czy nadciśnienia tętniczego. Dlatego niezwykle ważne jest, by krzem organiczny dostarczany był w odpowiedniej ilości. 

Dodatkowa suplementacja jest niezbędna – kwas krzemowy sprawi, że Twój organizm sprosta wszystkim procesom zachodzącym z wiekiem. Krzem organiczny jest całkowicie bezpieczny dla organizmu, jest bardzo łatwo przyswajalny, nie obciąża wątroby i nie wywołuje też skutków ubocznych. Zastosuj krzem organiczny dla pięknych włosów, paznokci i sprężystej skóry – to dodatkowy bonus. 

Kwas krzemowy – najlepsza oferta

W szerokim asortymencie sklepu znajdziesz kwas krzemowy najwyższej jakości, dostarczany przez sprawdzonych producentów. Wypróbuj również nasz bestseller – Silica Complex! Silica Complex to wyjątkowa kompozycja związków mineralnych, ziół i witamin, która zawiera odpowiednią ilość nie tylko krzemu, ale też wapnia i żelaza. 

Pamiętaj, że na odpowiednie działanie produktu, wpływa jego odpowiedni sposób użycia. Stosuj się do zaleceń na opakowaniu i ciesz się pięknym wyglądem i zdrowym ciałem przez długie lata!

Mniej
Więcej
Darmowa dostawa
30 dni na zwrot
Certyfikat SSL