KWERCETYNA

Jest 15 produktów.
Wyświetla 1 - 15 z 15 produktów

Kwercytyna 

Z pewnością zastanawiasz się czym jest kwercytyna. To związek organiczny pochodzenia roślinnego. Znana jest ze swoich właściwości prozdrowotnych. Kwerytyna wykazuje działanie silnie przeciwutleniające. Dzięki temu zapobiega reakcjom, które mogą być niebezpieczne dla zdrowia człowieka. Ekonomiczne opakowania z pewnością wystarczą na d...

Kwercytyna 

Z pewnością zastanawiasz się czym jest kwercytyna. To związek organiczny pochodzenia roślinnego. Znana jest ze swoich właściwości prozdrowotnych. Kwerytyna wykazuje działanie silnie przeciwutleniające. Dzięki temu zapobiega reakcjom, które mogą być niebezpieczne dla zdrowia człowieka. Ekonomiczne opakowania z pewnością wystarczą na długo! Złóż zamówienie już teraz, a kwercytyna na alergię czy inne dolegliwości z pewnością świetnie się sprawdzi. 

Kwercytyna – działanie, które widać

Warto włączyć do codziennej diety produkt, jakim jest kwerceryna. Co to jest, już doskonale wiesz! W naszym sklepie znajdziesz właśnie ten suplement diety w atrakcyjnej cenie. Zamknięte w formie kapsułek substancje czynne, w stu procentach bezpieczne i skuteczne, znajdziesz właśnie u nas. Warto również poznać zalety, jakimi wyróżnia się kwercytyna. Działanie wykazuje w obrębie układu krwionośnego. Obniża ciśnienie, chroni przed powstawaniem miażdżycy. Wykazuje również działanie przeciwzapalne. 

Kwercytyna na alergię – łagodzi objawy 

Kwercytyna na alergię pomaga również łagodzić objawy dolegliwości. Po zażyciu preparatu zostaje zablokowane uwalnianie się histaminy, co zmniejsza objawy. Tym samym zmniejsza się odczuwany dyskomfort. Dodatkowo, kwercytyna działanie wykazuje w zakresie ograniczenia występowania dolegliwości - łagodzi katar sienny, zapobiega łzawieniu oczu, zmniejsza obrzęki i nasilenie pokrzywki. Zajrzyj również do pozostałych kategorii i zobacz jakie suplementy znajdziesz w naszym asortymencie. Wybierz te, które są dla Ciebie odpowiednie i złóż zamówienie.

Mniej
Więcej
Darmowa dostawa
30 dni na zwrot
Certyfikat SSL