L-KARNOZYNA

Jest 8 produktów.
Wyświetla 1 - 8 z 8 produktów

Dipeptyd, którym jest karnozyna, znajduje się w całym organizmie człowieka – najwięcej gromadzi go mózg, serce i mięśnie szkieletowe. Tam też istnieje duże zapotrzebowanie na energię. Karnozyna, choć naturalnie występuje w organizmie, po pewnym czasie przestaje być produkowana przez organizm w wystarczająco dużej ilości. Czasem niedoborów nie uz...

Dipeptyd, którym jest karnozyna, znajduje się w całym organizmie człowieka – najwięcej gromadzi go mózg, serce i mięśnie szkieletowe. Tam też istnieje duże zapotrzebowanie na energię. Karnozyna, choć naturalnie występuje w organizmie, po pewnym czasie przestaje być produkowana przez organizm w wystarczająco dużej ilości. Czasem niedoborów nie uzupełnia nawet dieta – wtedy warto skorzystać z suplementu, którym jest proponowana przez nas karnozyna. Działanie tej substancji wspomaga wiele ważnych funkcji organizmu – zdecydowanie warto ją przyjmować! 

Karnozyna – jaką rolę odgrywa w organizmie 

Wygodne tabletki i kapsułki to jeden z najlepszych sposobów na przyjmowanie preparatu, którym jest karnozyna. Suplement ten daje każdemu szereg korzyści. Nie tylko wzmacnia rozrost mięśni, ale też pobudza procesy oczyszczające organizm, dzięki czemu szybciej pozbywa się on szkodliwych substancji. Szukasz rozwiązania, które poprawi ogólny stan zdrowia? A może szukasz suplementu, który wykazuje właściwości antyoksydacyjne? W obu przypadkach sprawdzi się karnozyna. Działanie tego związku związane jest też z układem krwionośnym – l-karnozyna stosowana profilaktycznie minimalizuje ryzyko zawału serca. 

L-karnozyna – naturalna postać daje szereg korzyści! 

L-karnozyna pozytywnie działa też na skórę. Przyjmowanie jej wedle zaleceń producenta suplementu lub wskazań lekarza pomoże zahamować powstawanie pierwszych zmarszczek. Poprawi również koloryt skóry i odmłodzi komórki. Istotne jest nie tylko uzupełnianie jej niedoborów dodatkami, ale też odpowiednia dieta, która dostarczy substancji znanej jako karnozyna. W jakich produktach znajdziesz ten związek? Przede wszystkim w mięsie i rybach. Dla wegetarian i wegan pomocne może być też wprowadzenie do diety nasion słonecznika i dyni, a także suszonych bananów – w tych produktach też znajduje się karnozyna. Suplement jest jednak jak najbardziej zalecany, gdyż produkty te zawierają znacznie mniejsze ilości tego składnika.

Mniej
Więcej
Darmowa dostawa
30 dni na zwrot
Certyfikat SSL