L-LIZYNA

Jest 11 produktów.
Wyświetla 1 - 11 z 11 produktów

Jesteś osobą pracującą fizycznie lub intensywnie uprawiającą sport? Zadbaj o odpowiednią odbudowę tkanek – pomoże Ci w tym lizyna! Zaliczana jest ona do aminokwasów, które wchodzą w skład białek w mięśniach i kościach, dlatego tak pozytywnie oddziałuje na nasz organizm. Jednak to nie jedyne właściwości jakie posiada lizyna – działanie jej jest z...

Jesteś osobą pracującą fizycznie lub intensywnie uprawiającą sport? Zadbaj o odpowiednią odbudowę tkanek – pomoże Ci w tym lizyna! Zaliczana jest ona do aminokwasów, które wchodzą w skład białek w mięśniach i kościach, dlatego tak pozytywnie oddziałuje na nasz organizm. Jednak to nie jedyne właściwości jakie posiada lizyna – działanie jej jest znacznie szersze!

Jak właściwości posiada lizyna?

Co ciekawe, l lizyna działa wspomagająco w przypadku opryszczki, ponieważ ogranicza rozprzestrzenianie się tego wirusa. Bierze też udział w metabolizmie tłuszczów i normuje pracę mięśni oraz pomaga zwiększyć ich przyrost. Lizyna – działanie wykazuje także w syntezie karnityny, wzmacniającej układ sercowo-naczyniowy. Chroni ściany naczyń krwionośnych i zapobiega rozwojowi złogów, ograniczając tym samym ryzyko miażdżycy.

Badania pokazują skuteczne działanie lizyny w połączeniu z witaminą C na układ immunologiczny. Takie zestawienie skutecznie zwiększa odporność, szczególnie w okresie jesienno-zimowym. Lizyna z witaminą C stymuluje organizm do produkcji przeciwciał, dzięki czemu skraca się czas trwania infekcji lub w ogólnie nie dochodzi do jej rozwinięcia. 

L Lizyna – nie doprowadź do niedoboru

Niestety organizm ludzki nie potrafi sam produkować lizyny, dlatego, by nie doprowadzić do niedoborów – dostarczaj ją wraz z pokarmem lub za pomocą suplementów. Jaja, ryby, mięso drobiowe czy pieczywo i kasze to produkty, gdzie między innymi znajduje się lizyna. Preparaty pomagają niwelować zmęczenie, rozdrażnienie, opryszczkę i zawroty głowy, które należą do podstawowych objawów jej niedoboru.  

Lizyna suplement występuje w postaci wygodnych kapsułek. Każda z nich zawiera dawkę zaspokajającą dzienne zapotrzebowanie. Umieszczona jest w preparacie w postaci wolnej, dzięki czemu wchłania się bezpośrednio do krwioobiegu, a organizm nie musi jej trawić. Odwiedź nasz sklep i wybierz produkt zawierający wyłącznie lizynę lub lizynę z witaminą C. Wszystko zależy od Twoich potrzeb. Chcesz, aby była zawsze pod ręka? Lizyna suplement jest w wygodnych opakowaniach, które wszędzie ze sobą zabierzesz.

Mniej
Więcej
Darmowa dostawa
30 dni na zwrot
Certyfikat SSL