L-TEANINA

Jest 16 produktów.
Wyświetla 1 - 16 z 16 produktów

L – teanina to związek organiczny należący do grupy aminokwasów niebiałkowych. Nie występuje on w białkach zawartych w pokarmach. Można go znaleźć w zielonej herbacie w konfiguracji L. L - teanina wykazuje działanie uspokajające, obniża poziom stresu i poprawia nastrój, dlatego poleca się ją szczególnie osobom, które mają problem z napięciem ner...

L – teanina to związek organiczny należący do grupy aminokwasów niebiałkowych. Nie występuje on w białkach zawartych w pokarmach. Można go znaleźć w zielonej herbacie w konfiguracji L. L - teanina wykazuje działanie uspokajające, obniża poziom stresu i poprawia nastrój, dlatego poleca się ją szczególnie osobom, które mają problem z napięciem nerwowym. Wypływa na aktywność fal mózgowych i działa uspokajająco. Jeżeli stres towarzyszy Ci w codziennym życiu warto rozpocząć suplementację. 

L – teanina na stres i napięcie nerwowe

Bogaty asortyment Yesorganic pozwala dobrać optymalne opakowanie preparatu. Teanina jest dostępna w naszym sklepie w wygodnych kapsułkach. Ekonomiczne paczuszki wystarczą na długi czas. W tej kategorii dostępna jest również l – teanina wzbogacona o ekstrakt z melisy, która jeszcze lepiej wpływa na cały organizm i minimalizuje skutki stresu. 

Teanina – sprawdzony suplement!

Teanina – suplement usprawnia także układ krążenia, obniżając ciśnienie, dlatego warto zastosować ją w codziennej diecie u osób z nadciśnieniem. Regularne przyjmowanie preparatu zapobiega twardnieniu tętnic i poprawia funkcjonowanie naczyń krwionośnych. Warto rozważyć zażywanie takich kwasów jak teanina, suplement jest dostępny od ręki. Złóż zamówienie już teraz i zadbaj o swoje zdrowie z Yesoragnic! Teanina to tylko jedna z wielu dostępnych propozycji!

Mniej
Więcej
Darmowa dostawa
30 dni na zwrot
Certyfikat SSL