LACTOBACILLUS

Jest 5 produktów.
Wyświetla 1 - 5 z 5 produktów

Lactobacillus potocznie zwane pałeczkami kwasu mlekowego to rodzaj bakterii gram-dodatnich, które nie wytwarzają przetrwalników. Naturalnie żyją w przetworach mlecznych, w organizmach zdrowych i gnijących roślin, a także w organizmach ludzi i zwierząt (przewód pokarmowy i układ moczowo-płciowy). Sprawdź pozytywny wpływ preparatu na swój organizm...

Lactobacillus potocznie zwane pałeczkami kwasu mlekowego to rodzaj bakterii gram-dodatnich, które nie wytwarzają przetrwalników. Naturalnie żyją w przetworach mlecznych, w organizmach zdrowych i gnijących roślin, a także w organizmach ludzi i zwierząt (przewód pokarmowy i układ moczowo-płciowy). Sprawdź pozytywny wpływ preparatu na swój organizm.

Lactobacillus - pozytywne działanie dla naszego organizmu

Lactobacillus ma za zadanie przywrócić i zregenerować prawidłową florę bakteryjną przewodu pokarmowego oraz pochwy, ale nie tylko. Wśród wielu cenionych właściwości znajduje się także ochrona przed zakażeniami grzybicznymi, wirusowymi, a także powtarzającymi się niedoborami witamin. Lactobacillus skutecznie wspomaga leczenie biegunek, niezależnie od tego, czy to przypadłość poantybiotykowa czy występująca w czasie podróży. Warto mieć zawsze pod ręką odpowiedni preparat, który okaże się niezwykle przydatny podczas zaburzeń czynności jelit, trawienia czy zaparć.

Lactobacillus - probiotyk

Sięgnij po lactobacillus – probiotyk, który przywraca właściwy stan mikrobioty jelitowej zakłóconej w wyniku antybiotykoterapii. Badania nad niesamowitymi właściwościami tego produkty nieustannie trwają. Wciąż wykazuje się szereg nowych działań. W naszej ofercie wybierzesz specjalnie opracowane preparaty, które skutecznie wspomogą pracę organizmu. Lactobacillus probiotyk znajdziesz w wygodnych kapsułkach lub kroplach. Postaw na dogodną dla siebie formę. Wydajne opakowania wystarczą na długi czas i możesz mieć je zawsze pod ręką. Sprawdź również pozostałe produkty i wybierz w pełni naturalne suplementy diety.

Mniej
Więcej
Darmowa dostawa
30 dni na zwrot
Certyfikat SSL