PRODUKTY PSZCZELE

Jest 2 produktów.
Wyświetla 1 - 2 z 2 produktów

Produkty pszczele

Pszczoły dostarczają wielu surowców i produktów, które z powodzeniem można wykorzystać w rozmaitych dziedzinach życia człowieka – od konsumpcji do przetwórstwa w przemyśle farmaceutycznym. Owady te wytwarzają takie substancje, jak mleczko pszczele i wosk pszczeli. Z kolei produkty pszczele wytworzone z surowców to miód, propoli...

Produkty pszczele

Pszczoły dostarczają wielu surowców i produktów, które z powodzeniem można wykorzystać w rozmaitych dziedzinach życia człowieka – od konsumpcji do przetwórstwa w przemyśle farmaceutycznym. Owady te wytwarzają takie substancje, jak mleczko pszczele i wosk pszczeli. Z kolei produkty pszczele wytworzone z surowców to miód, propolis i pyłek kwiatowy. 

Mleczko pszczele – przyjaciel Twojej skóry

Mleczko pszczele to wydzielina z gruczołów gardzielowych młodych robotnic pszczoły miodnej o kremowej barwie i galaretowatej konsystencji. Stanowi źródło białka, tłuszczy, węglowodanów, witamin i łatwo przyswajalnych związków mineralnych. Dzięki właściwościom bakteriostatycznym mleczko pszczele wykorzystywane jest w kosmetyce jako dodatek do kremów i maseczek, ponieważ korzystnie wpływa na kondycję skóry.

Mleczko pszczele – właściwości

Warto również usprawnić pracę organizmu od wewnątrz, wybierając produkty pszczele w formie suplementu. Dzięki odpowiedniej obróbce, w pełni naturalne produkty dostępne w naszym sklepie, zachowują swoje właściwości. Mleczko pszczele działa na organizm odżywczo i energetyzująco. Doda Ci wigoru, poprawi ogólne samopoczucie i kondycję. Mleczko ma także zastosowanie w leczeniu schorzeń sercowo-naczyniowych, dróg oddechowych, a nawet w terapii nowotworowej. Regularna suplementacja pozwoli również zniwelować stres, przywrócić optymizm i chęć życia. Dlatego nie czekaj i zamów mleczko pszczele! Właściwości jego docenisz przy regularnym stosowaniu. Zadbaj o swoje zdrowie wybierając naturalne i łatwo przyswajalne produkty! Stawiaj na naturalne suplementy!

Mniej
Więcej
Darmowa dostawa
30 dni na zwrot
Certyfikat SSL