OCET JABŁKOWY

Jest 4 produktów.
Wyświetla 1 - 4 z 4 produktów

Ocet jabłkowy

Ocet jabłkowy powstaje w wyniku naturalnej fermentacji jabłek, w której biorą udział bakterie z rodziny Acetobacter. Jego kolor jest bursztynowy i charakteryzuje się kwaśnym smakiem oraz wyrazistym zapachem. Najczęściej wykorzystywany jest w kuchni, ponieważ wykazuje korzystne dla zdrowia właściwości. Ocet jabłkowy stosowany jest r...

Ocet jabłkowy

Ocet jabłkowy powstaje w wyniku naturalnej fermentacji jabłek, w której biorą udział bakterie z rodziny Acetobacter. Jego kolor jest bursztynowy i charakteryzuje się kwaśnym smakiem oraz wyrazistym zapachem. Najczęściej wykorzystywany jest w kuchni, ponieważ wykazuje korzystne dla zdrowia właściwości. Ocet jabłkowy stosowany jest również jako preparat kosmetyczny, a także jako środek wspomagający odchudzanie.

Działanie octu jabłkowego

Pozytywne działanie octu jabłkowego znane jest już od lat. Ocet jabłkowy pobudza produkcję enzymów trawiennych, dzięki czemu skutecznie reguluje procesy trawienia, a dodatkowo zmniejsza wchłanianie tłuszczów, przez co wspomaga odchudzanie. Produkt obniża także poziom cukru i cholesterolu we krwi. Powinien być obecny w każdej domowej apteczce. Stanowi doskonały lek w okresie największej zachorowalności i przeziębień. Często stosowany jest jako naturalny probiotyk, gdyż działanie octu jabłkowego zapobiega namnażaniu bakterii, łagodzi ból i przyspiesza cały proces powrotu do zdrowia. 

Właściwości octu jabłkowego

Właściwości octu jabłkowego pozytywnie wpływają na organizm człowieka. W jego składzie znajdziesz enzymy, aminokwasy, pektyny, związki polifenolowe, a także witaminy, biotynę, kwas foliowy oraz pierwiastki niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Dzięki działaniu antybakteryjnemu skutecznie zwalcza zapalenia czy grzybice, a nawet wykazuje właściwości przeciwłupieżowe i zmniejszające wydzielanie sebum. Ponieważ cechuje go dość nieprzyjemny smak postaw na ocet jabłkowy w formie suplementu. Wybierz wygodne kapsułki i miej zawsze przy sobie ocet jabłkowy. Właściwości lecznicze, przeciwbakteryjne, wspomagające pracę organizmu i wiele więcej dostrzeżesz podczas regularnej suplementacji. 

Mniej
Więcej
Darmowa dostawa
30 dni na zwrot
Certyfikat SSL