OLEJ Z OGÓRECZNIKA

Jest 17 produktów.
Wyświetla 1 - 17 z 17 produktów

Olej z ogórecznika

Olej z ogórecznika wykazuje wiele właściwości zdrowotnych, wysoko cenionych przez współczesną medycynę. Stanowi składnik wielu kosmetyków i preparatów leczniczych. Olej z ogórecznika znajdziesz również w formie suplementu, dzięki czemu w łatwy i szybki sposób uzupełnisz wszelkie niedobory i poprawisz ogólnie funkcjonowanie org...

Olej z ogórecznika

Olej z ogórecznika wykazuje wiele właściwości zdrowotnych, wysoko cenionych przez współczesną medycynę. Stanowi składnik wielu kosmetyków i preparatów leczniczych. Olej z ogórecznika znajdziesz również w formie suplementu, dzięki czemu w łatwy i szybki sposób uzupełnisz wszelkie niedobory i poprawisz ogólnie funkcjonowanie organizmu. Nie czekaj i zamów już dziś!

Ogórecznik lekarski – wspomagaj układ krążenia

Ogórecznik lekarski bogaty jest w substancje korzystnie oddziałujące na organizm człowieka, jednak prawdziwy skarb kryje się w jego nasionach. Olej z nasion ogórecznika to nieocenione źródło kwasu linolowego i gamma-linolenowego. Skutecznie wspomaga układ krążenia, redukując poziom cholesterolu, poprawiając przepływ krwi i obniżając ciśnienie. W ten sposób ogórecznik lekarski stanowi doskonałą formę ochrony przed miażdżycą czy chorobą wieńcową. Łagodzi także reakcje zapalne, które są podstawą wielu chorób, w tym nowotworowych. 

Olej z nasion ogórecznika

Jeśli masz skórę naczyniową to musisz wiedzieć, że olej z nasion ogórecznika jest doskonałym sposobem na walkę z tak zwanymi pajączkami. Ponadto, leczy różnego rodzaju podrażnienia i łagodzi stany zapalne. Jeśli chcesz zadbać o odporność to również postaw na olej z ogórecznika. Właściwości jego zapewniają wysoki poziom ochrony przed schorzeniami płuc, oskrzeli, gardła, oczu, a także nabytą astmą czy alergią. W naszym sklepie internetowym również znajdziesz olej z ogórecznika. Kapsułki są wygodne do połknięcia, a wydajne opakowanie wystarczy na dłużej. Oferujemy produkty naturalnego pochodzenia, które z powodzeniem mogą stosować również weganie i wegetarianie. Sprawdź też pozostałe kategorie i zadbaj o siebie od wewnątrz.

Mniej
Więcej
Darmowa dostawa
30 dni na zwrot
Certyfikat SSL