OPC - EKSTRAKT Z WINOGRON

Jest 14 produktów.
Wyświetla 1 - 14 z 14 produktów

OPC ekstrakt z winogron

OPC to skrót, za którym kryją się antyoksydanty nazywane Proantocyjanidami. Są to skuteczne związki znajdujące się w pestkach winogron. Substancje te zawierają także witaminy E i C. Pozytywnie wpływają na zahamowanie procesów starzenia się i poprawiają jakość skóry. Dodatkowo mogą przyczyniać się do poprawy wzroku. W tej ...

OPC ekstrakt z winogron

OPC to skrót, za którym kryją się antyoksydanty nazywane Proantocyjanidami. Są to skuteczne związki znajdujące się w pestkach winogron. Substancje te zawierają także witaminy E i C. Pozytywnie wpływają na zahamowanie procesów starzenia się i poprawiają jakość skóry. Dodatkowo mogą przyczyniać się do poprawy wzroku. W tej kategorii znajdziesz  OPC ekstrakt z winogron zamknięty w formie wygodnych do połknięcia kapsułek. Dzięki regularnemu zażywaniu produktu skutecznie poprawisz pracę swojego organizmu. Ekstrakt z pestek winogron, dostępny w naszym sklepie, nie zawiera żadnych wypełniaczy i dodatków. Dzięki temu zażywasz suplement najwyższej jakości. 

Wyciąg z pestek winogron

OPC ekstrakt z winogron to preparat, który skutecznie zapobiega chorobie niedokrwiennej mózgu. Dzięki właściwościom wzmacniającym skutecznie wspomaga układ krążenia. Polecany jest szczególnie osobom, które zmagają się z przewlekłą niewydolnością żylną. Wyciąg z pestek winogron to również dobry suplement dla osób, które leczą się na zapalenie pęcherza moczowego. OPC ekstrakt z pestek winogron zwiększa także regenerację po wysiłku fizycznym, dlatego polecany jest aktywnym sportowcom. 

Ekstrakt z pestek winogron

W tej kategorii znajdziesz wyciąg z pestek winogron, który zapewnia skuteczną ochronę organizmu. Warto regularnie zażywać ten suplement. W naszym sklepie znajdziesz ekonomiczne opakowania, które wystarczą na długo. Wiele firm i wysokiej jakości produkty czekają na Ciebie w atrakcyjnych cenach. Zajrzyj również do pozostałych kategorii i zamów suplementy, które zapewnią pełnię zdrowia każdemu dorosłemu organizmowi. OPC wyciąg z pestek winogron to skuteczne wspomaganie zdrowia!

Mniej
Więcej
Darmowa dostawa
30 dni na zwrot
Certyfikat SSL