OREGANO

Jest 7 produktów.
Wyświetla 1 - 7 z 7 produktów

Jeśli szukasz sposobu na wzmocnienie swojego systemu immunologicznego, postaw na oregano. Właściwości lecznicze to tylko część ogromu jego zalet. Nie tylko wspiera obronę organizmu, ale też wpływa na utrzymanie optymalnej równowagi mikrobiologicznej. Oregano jest nie tylko cennym źródłem witaminy A, E, K i C oraz błonnika, ale też flawonoidów, k...

Jeśli szukasz sposobu na wzmocnienie swojego systemu immunologicznego, postaw na oregano. Właściwości lecznicze to tylko część ogromu jego zalet. Nie tylko wspiera obronę organizmu, ale też wpływa na utrzymanie optymalnej równowagi mikrobiologicznej. Oregano jest nie tylko cennym źródłem witaminy A, E, K i C oraz błonnika, ale też flawonoidów, które działają przeciwzapalnie i bakteriobójczo – dlatego warto sięgnąć po olejek z oregano. Właściwości jego sprawią, że na stałe zagości w Twojej apteczce!

Olejek z oregano – właściwości

Zawarte w oregano substancje korzystnie wpływają na organizm w przypadku infekcji bakteryjnych i pasożytniczych. Dzięki temu, że olejek z oregano właściwości ma jedynie dobroczynne, nie niszczy on szczepów bakterii, które znajdują się w organizmie i mają na niego pozytywny wpływ. Co więcej, od lat znane są też efekty prozdrowotne oregano – właściwości lecznicze tej rośliny sprawiają, że jest często wybierana jako naturalny środek do walki z drobnoustrojami chorobotwórczymi, infekcjami i grzybicami. 

Olejek oregano – zastosowanie 

Wiele osób przekonało się już o tym, jak wiele zalet ma olejek oregano – zastosowanie jego nie kończy się na wspomaganiu systemu immunologicznego. Usprawnia on również procesy trawienne i przyswajanie pokarmów poprzez pobudzenie produkcji śliny, soku żołądkowego i żółci w organizmie. Do inhalacji również stosowany może być olejek z oregano. Działanie tej substancji przynosi ulgę zwłaszcza osobom ze schorzeniami układu oddechowego. Postaw na wysoką jakość naszych suplementów – wybierz oregano odpowiednie dla siebie!

Mniej
Więcej
Darmowa dostawa
30 dni na zwrot
Certyfikat SSL