PQQ - PIROLOCHINOLINOCHINON

Jest 1 produkt.
Wyświetla 1 - 1 z 1 produku

Pirolochinolinochinon (PQQ) to substancja, która wspomaga procesy myślowe i funkcje kognitywne organizmu. Sprawdzi się zarówno w osób młodych, które pracują intelektualnie, jak i u seniorów, których pamięć i koncentracja wraz z wiekiem może się pogarszać. Pirolochinolinochinon PQQ pozytywnie wpływa na układ nerwowy, poprawia metabolizm energetyc...

Pirolochinolinochinon (PQQ) to substancja, która wspomaga procesy myślowe i funkcje kognitywne organizmu. Sprawdzi się zarówno w osób młodych, które pracują intelektualnie, jak i u seniorów, których pamięć i koncentracja wraz z wiekiem może się pogarszać. Pirolochinolinochinon PQQ pozytywnie wpływa na układ nerwowy, poprawia metabolizm energetyczny i wzmacnia kondycję psychofizyczną organizmu.

PQQ – suplementy najwyższej jakości

PPQ (Pirolochinolinochinon) zamknięty w praktycznych opakowaniach skutecznie wspomaga cały organizm. W naszym sklepie znajdziesz PQQ w kapsułkach, które są wygodne do połknięcia. Ekonomiczne opakowania sprawiają, że suplementu wystarczy na dłużej. Możesz postawić na PQQ w wersji solo lub wzbogacone o takie dodatki jak koenzym Q10. Dzięki temu ciało i umysł z pewnością będą w dobrej formie. Postaw na suplementy najwyższej jakości od znanych producentów i zadbaj o swoje zdrowie!

Pirolochinolinochinon – codzienne wsparcie dla mózgu

Pirolochinolinochinon zaleca się osobom, które na co dzień są narażone na wzmożony wysiłek intelektualny. Szczególną uwagę powinny zwrócić na niego osoby, które pracują przed komputerem. Pirolochinolinochinon poprawia pamięć i zwiększa wydajność poznawczą, wpływając tym samym pozytywnie na układ nerwowy. Przyspiesza procesy myślowe i korzystnie wpływa na przyswajanie nowych informacji oraz wiedzy – dlatego też warto wprowadzić go do codziennej diety. Chcesz poznać PQQ, działanie i poczuć pozytywne skutki kuracji? Zamów opakowanie już dzisiaj. Zajrzyj również do pozostałych kategorii i zadbaj także o swój wzrok i odporność. Złóż zamówienie i postaw na zdrowie.

Mniej
Więcej
Darmowa dostawa
30 dni na zwrot
Certyfikat SSL