POTAS

Jest 9 produktów.
Wyświetla 1 - 9 z 9 produktów

Potas (suplement) jest niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania pierwiastkiem. Zapewni poprawne działanie Twojej gospodarki elektrolitowej. Potas – suplement stanowi idealne dopełnienie diety. Jego niedobór powoduje nieregularną pracę serca, a także prowadzi do puchnięcia nóg i rąk. Wówczas warto rozpocząć suplementację, która poprawi ogólny st...

Potas (suplement) jest niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania pierwiastkiem. Zapewni poprawne działanie Twojej gospodarki elektrolitowej. Potas – suplement stanowi idealne dopełnienie diety. Jego niedobór powoduje nieregularną pracę serca, a także prowadzi do puchnięcia nóg i rąk. Wówczas warto rozpocząć suplementację, która poprawi ogólny stan organizmu i pomoże w walce z niedoborami. Suplementacja potasu z yesorganic.pl jest niezwykle prosta! Wystarczy wybrać odpowiedni produkt i złożyć zamówienie. Potas – tabletki do połknięcia to najlepsze rozwiązanie. 

Potas – tabletki w dużych opakowaniach

W naszym sklepie znajdziesz potas – tabletki zamknięte w ekonomicznych opakowaniach. Dzięki temu jedno pudełko wystarczy na całą kurację. Popularni producenci, tacy jak Now Food czy Life Extension wzbogacają swoje produkty również o inne pierwiastki. Dzięki temu możesz skutecznie wspomagać cały organizm. Suplementacja potasu jest niezwykle istotna u osób, które mają problem z utrzymaniem prawidłowego poziomu cukru we krwi. Poprawia również koncentrację i zdolność myślenia. Magnez z potasem to z kolei idealne połączenie dla osób, które chcą lepiej zadbać o siebie, niwelując stres oraz zmęczenie.

Potas - suplement dla każdego

Warto regularnie suplementować potas. Tabletki są łatwą formą podania, ponieważ niewielkie opakowanie możesz mieć zawsze przy sobie. Przyjmowanie tego pierwiastka jest równie ważne w trakcie infekcji oraz problemów z jelitami. Jeżeli czujesz osłabienie, apatię i nadmierną senność, cierpisz na zaburzenia funkcjonowania mięśni czy obrzęki kończyn dolnych to warto rozpocząć kurację, suplementując potas. Suplement pomoże Ci również w walce z trądzikiem i chronicznym zmęczeniem. Sprawdź nasze pozostałe kategorie na yesorganic.pl! Z pewnością znajdziesz nie tylko magnez z potasem, ale także inne witaminy i minerały.

Mniej
Więcej
Darmowa dostawa
30 dni na zwrot
Certyfikat SSL