KWERCETYNA

Jest 1 produkt.
Wyświetla 1 - 1 z 1 produku

Kwercetyna jest organicznym wielopierścieniowym związkiem pochodzenia roślinnego. Jest silnym przeciwutleniaczem, zmniejsza poziom cholesterolu LDL, dzięki czemu skutecznie wspomaga zdrowie. Kwercetyna suplement diety to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą zachować prawidłowe parametry krwi. Można ją znaleźć w formie kapsułek łatwych do po...

Kwercetyna jest organicznym wielopierścieniowym związkiem pochodzenia roślinnego. Jest silnym przeciwutleniaczem, zmniejsza poziom cholesterolu LDL, dzięki czemu skutecznie wspomaga zdrowie. Kwercetyna suplement diety to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą zachować prawidłowe parametry krwi. Można ją znaleźć w formie kapsułek łatwych do połknięcia – sprawdź dostępne na stronie propozycje.

Kwercetyna – działanie na wielu poziomach

Kwercetyna regularnie przyjmowana wspomaga leczenie chorób płuc, dlatego zaleca się ją profilaktycznie osobom cierpiącym na przypadłości z nimi związane. Badania wykazały również pozytywny wpływ na organizm w profilaktyce przeciwnowotworowej – dlatego też warto wprowadzić ją do codziennej diety. Kwercetyna działanie wykazuje na wielu polach, dlatego z powodzeniem możesz ją przyjmować w każdym wieku. Warto się zaznajomić z tą substancją i wprowadzić ją do codziennej diety – sprawdź wszystkie zalety, którymi wyróżnia się kwercetyna – właściwości z pewnością pomogą Ci zadbać o zdrowie.

Kwercetyna – właściwości prozdrowotne

Kwercetyna właściwości wykazuje na wielu polach – między innymi zmniejsza ryzyko wystąpienia zawału i udaru mózgu. Redukuje szkodliwe blaszki miażdżycowe w tętnicach, przez co zapobiega wielu przypadłościom. Poprawia również krążenie krwi i redukuje jej ciśnienie. Jeżeli chcesz wspomóc swoje zdrowie – wprowadź do codziennej diety ten składnik i ciesz się nim! W naszym sklepie kwercetyna jest dostępna w atrakcyjnej cenie. Wspomagaj swoje zdrowie i zajrzyj również do pozostałych kategorii. Wspomagaj swoją dietę bezpiecznymi suplementami. Zamów już teraz!

Mniej
Więcej
Darmowa dostawa
30 dni na zwrot
Certyfikat SSL