CHLORELLA PROSZEK BIO 200g Rainforest Foods Rozszerz

CHLORELLA PROSZEK BIO 200g Rainforest Foods

Nowy

64,99 zł

brutto

Brakuje 199,00 zł do darmowej dostawy!

Darmowa dostawa od 199zł : do paczkomatów Inpost
Darmowa dostawa od 249zł : kurierem DPD

Chlorella w proszku brytyjskiej marki Rainforest Foods to odmiana alg o nazwie Chlorella vulgaris. Chlorella Rainforest Foods to niebiesko-zielone algi, znane jako jeden z najbardziej kompletnych produktów na świecie. Uzupełniają codzienną dietę w lekkostrawne białka, węglowodany, minerały i aminokwasy egzogenne. Ważnym składnikiem chlorelli jest zielony pigment chlorofilu, który jest bogaty w magnez.

Rainforest Foods chlorella jest uprawiana na wyspie na Morzu Południowochińskim zgodnie z zasadami rolnictwa ekologicznego. Chlorella rozwija się w wyniku fotosyntezy w stawach hodowlanych zawierających filtrowaną naturalną wodę bez dostępu do otwartych akwentów wodnych. Po osiągnięciu wymaganej gęstości chlorella jest zbierana, a następnie osuszana metodą suszenia rozpyłowego. Dzięki zastosowaniu tej metody, chlorella Rainforest zawiera wszystkie cenne składniki odżywcze. Kolejnym niezwykle ważnym etapem jest rozerwanie ściany komórkowej, przez co chlorella Rainforest jest zdecydowanie łatwiej przyswajana przez ludzki organizm.

Proces produkcyjny chlorelli Rainforest Foods jest przeprowadzany w zakładzie spełniającym normy GMP (dobra praktyka produkcyjna - good manufacturing practice), w którym dodatkowo są przeprowadzane regularne audyty wykonywane przez brytyjską agencję ds. bezpieczeństwa leków i żywności - MHRD. Dodatkowym atutem chlorelli Rainforest Foods jest certyfikat rolnictwa ekologicznego wydany przez brytyjską instytucję Soil Association.

Zalecane jest spożywanie dwa razy dziennie po czubatej łyżeczce chlorelli Rainforest Foods, co odpowiada ok. 3 gramom produktu. Najlepiej jest spożyć chlorellę pół godziny przed posiłkiem. Zalecane jest również zmniejszenie dziennej ilości chlorelli w pierwszym tygodniu spożywania tego suplementu w celu zminimalizowania objaw detoksykacji.

Składniki w jednej porcji:

Składniki: w 1/2 łyżeczki:
%RWS
Sproszkowana ekologiczna chlorella (Chlorella Vulgaris)* 250 mg -


Inne składniki:

Nie zawiera.

Dawkowanie:

W pierwszym tygodniu ½ łyżeczki chlorelli  w połączeniu z wodą , sokiem lub smoothie  raz lub dwa razy dziennie. Po pierwszym tygodniu można zwiększyć porcję do do 1 łyżeczki chlorelli.

Ostrzeżenia:

Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent: Rainforest Foods
Kraj producenta: Wielka Brytania
Waga: 200g
Certyfikat BIO: tak
Wegetariańskie: tak

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

CHLORELLA PROSZEK BIO 200g Rainforest Foods

CHLORELLA PROSZEK BIO 200g Rainforest Foods


Producent - Rainforest Foods:


Rainforest Foods to założona w 2008 roku marka. Celem firmy było pozyskiwanie wysokiej jakości pożywienia od świadomych ekologicznie i etycznych dostawców. Stąd jej wszystkie produkty posiadają certyfikaty ekologiczne i są odpowiednie dla Wegan i Wegetarian. Suplementy są wolne od wszelkich wypełniaczy i dodatków. Misją Rainforest Foods jest przeszukanie globu w odnalezieniu żywności o niezwykle wysokiej wartości odżywczej, dlatego dostarcza najlepszej jakości suplementy diety oraz super żywność (superfoods) w postaci tabletek, kapsułek i proszku.