Obniżka! CHLORELLA + SPIRULINA 500mg 300tabl. Rainforest Foods Rozszerz

CHLORELLA + SPIRULINA 500mg 300tabl. Rainforest Foods

BI_2589

Nowy

Do końca promocji zostało:

73,59 zł

brutto

79,99 zł brutto

-8%

Brakuje 249,00 zł do darmowej dostawy!

Darmowa dostawa od 249zł : do paczkomatów Inpost
Darmowa dostawa od 299zł : kurierem DHL

Zamów teraz, wysyłka dzisiaj za
Nie czekaj, zamów teraz!

Połączenie chlorelli ze spiruliną Rainforest Foods jest produkowane według standardów rolnictwa ekologicznego na wyspie na Morzu Południowochińskim przy użyciu fotosyntezy, naturalnego procesu, w którym rośliny absorbują energię słoneczną. Porcje alg Rainforest Foods są uprawiane w sposób naturalny bez środków przyspieszających ich wzrost. Chlorella i spirulina wykorzystywane przez Rainforest Foods są zbierane, gdy osiągną wymaganą gęstość. Po zebraniu spirulina jest suszona i mielona na proszek, z kolei komórki chlorelli, które mają twardą ścianę zewnętrzną są poddawane procesowi ich rozbijania. Komórki chlorelli są niszczone przez wysokowydajny proces natryskiwania strumieniowego.


Tabletki chlorelli i spiruliny Rainforest Foods wytwarza się przez sprasowanie czystego organicznego proszku chlorelli i proszku spiruliny bez wykorzystania substancji pomocniczych, wiążących, stearynianu magnezu czy innych składników. Preparat z alg Rainforest Foods zawiera w 100% czystą ekologiczną chlorellę i spirulinę.

Składniki w jednej tabletce:

Składniki: w 1 tabletce:
%RWS
Chlorella (Chlorella Vulgaris)* 250 mg -
Spirulina (Arthrospira Platenis)* 250 mg -


Inne składniki:

Nie zawiera.

Dawkowanie:

W ciągu dnia do 6 tabletek popijając wodą, najlepiej 30 minut przed posiłkiem.

Ostrzeżenia:

Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

CHLORELLA + SPIRULINA 500mg 300tabl. Rainforest Foods

CHLORELLA + SPIRULINA 500mg 300tabl. Rainforest Foods


Producent - Rainforest Foods:


Dla marki, która proponuje ekologiczne produkty, ważny powinien być nie tylko skład, ale też sam proces produkcji – dlatego też Rainforest Foods przykłada znaczną uwagę zarówno do jakości suplementów, jak i ich pozyskiwania. Działając zgodnie z naturą i prowadząc liczne kampanie na rzec środowiska, marka Rainforest Foods stara się utrzymać przyrodę w równowadze i harmonii – oraz podarować Ci nieco naturalnego dobra na co dzień.


Filozofią marki jest „dzielenie się ziemią”. Oznacza to, że każdy powinien chronić planetę i pomagać lepiej żyć innym. Powstała w 2008 roku firma, stara się rozwijać świadomość ekologiczną. Stawia nie tylko na organiczne rozwiązania, ale wszystkie składniki pozyskuje etycznie od lokalnych dostawców. Wspierając społeczne i środowiskowe projekty na całym świecie, Rainforest Foods sięga do samego serca natury, by podarować Ci to, co najlepsze – w pełni organiczne suplementy o dobroczynnym działaniu, wolne od chemikaliów, GMO, dodatków i barwników.


Rainforest Foods – ekologiczne suplementy


Przyjmowanie Rainforest Foods wiąże się z dostarczaniem organizmowi witamin, minerałów i antyoksydantów, niezbędnych do jego prawidłowej pracy. Uzupełnienie zbilansowanej diety o odpowiednie suplementy dostarcza więcej energii i ma kolosalny wpływ na zdrowie. Na naszej stronie znajdziesz je zarówno w formie proszku, jak i kapsułek – możesz je zatem co rano popijać wodą, lub też dodawać do owsianki, kawy lub smoothie.


Każda z propozycji to starannie opracowana formuła dopasowana do odmiennych potrzeb organizmu. Znajdziesz u nas Rainforest Foods – Chlorella, która zapobiegnie przenikaniu do ciała szkodliwych substancji. Preparat ten poleca się zwłaszcza osobom po chemio i radioterapii. Z kolei propozycja ze spiruliną obniżają poziom cholesterolu, zapobiegają chorobom serca i obniżają ciśnienie.


Jednak Rainforest Foods to nie tylko suplementy o prozdrowotnych właściwościach – może po nie sięgnąć każdy, kto dba o swoją kondycję fizyczną. Dobrym przykładem tego typu produktu jest Rainforest Foods Maca, stworzona całkowicie ze sproszkowanego korzenia maca. Zwiększa poziom energii i zmniejsza uczucie zmęczenia na co dzień – stosowana regularnie może nawet spowolnić procesy starzenia się!