CHLORELLA + SPIRULINA 500mg 300tabl. Rainforest Foods Rozszerz

CHLORELLA + SPIRULINA 500mg 300tabl. Rainforest Foods

Nowy

74,99 zł

brutto

Brakuje 199,00 zł do darmowej dostawy!

Darmowa dostawa od 199zł : do paczkomatów Inpost
Darmowa dostawa od 249zł : kurierem DPD

Połączenie chlorelli ze spiruliną Rainforest Foods jest produkowane według standardów rolnictwa ekologicznego na wyspie na Morzu Południowochińskim przy użyciu fotosyntezy, naturalnego procesu, w którym rośliny absorbują energię słoneczną. Porcje alg Rainforest Foods są uprawiane w sposób naturalny bez środków przyspieszających ich wzrost. Chlorella i spirulina wykorzystywane przez Rainforest Foods są zbierane, gdy osiągną wymaganą gęstość. Po zebraniu spirulina jest suszona i mielona na proszek, z kolei komórki chlorelli, które mają twardą ścianę zewnętrzną są poddawane procesowi ich rozbijania. Komórki chlorelli są niszczone przez wysokowydajny proces natryskiwania strumieniowego.


Tabletki chlorelli i spiruliny Rainforest Foods wytwarza się przez sprasowanie czystego organicznego proszku chlorelli i proszku spiruliny bez wykorzystania substancji pomocniczych, wiążących, stearynianu magnezu czy innych składników. Preparat z alg Rainforest Foods zawiera w 100% czystą ekologiczną chlorellę i spirulinę.

Składniki w jednej tabletce:

Składniki: w 1 tabletce:
%RWS
Chlorella (Chlorella Vulgaris)* 250 mg -
Spirulina (Arthrospira Platenis)* 250 mg -


Inne składniki:

Nie zawiera.

Dawkowanie:

W ciągu dnia do 6 tabletek popijając wodą, najlepiej 30 minut przed posiłkiem.

Ostrzeżenia:

Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent: Rainforest Foods
Kraj producenta: Wielka Brytania
Ilość: 300 tabletek
Certyfikat BIO: tak
Wegetariańskie: tak

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

CHLORELLA + SPIRULINA 500mg 300tabl. Rainforest Foods

CHLORELLA + SPIRULINA 500mg 300tabl. Rainforest Foods


Producent - Rainforest Foods:


Rainforest Foods to założona w 2008 roku marka. Celem firmy było pozyskiwanie wysokiej jakości pożywienia od świadomych ekologicznie i etycznych dostawców. Stąd jej wszystkie produkty posiadają certyfikaty ekologiczne i są odpowiednie dla Wegan i Wegetarian. Suplementy są wolne od wszelkich wypełniaczy i dodatków. Misją Rainforest Foods jest przeszukanie globu w odnalezieniu żywności o niezwykle wysokiej wartości odżywczej, dlatego dostarcza najlepszej jakości suplementy diety oraz super żywność (superfoods) w postaci tabletek, kapsułek i proszku.