SPIRULINA PROSZEK BIO 200g Rainforest Foods Rozszerz

SPIRULINA PROSZEK BIO 200g Rainforest Foods

Nowy

49,99 zł

brutto

Brakuje 199,00 zł do darmowej dostawy!

Darmowa dostawa od 199zł : do paczkomatów Inpost
Darmowa dostawa od 249zł : kurierem DPD

Spirulina marki Rainforest Foods to wysoce skoncentrowany proszek, który jest przeznaczony do codziennego stosowania jako dodatek do soków, koktajli i innych napojów. Spirulina Rainforest Foods jest odpowiednia dla wegetarian i wegan. Spirulina Rainforest to doskonałe źródło białka, które stanowi ponad 60% zwartości odżywczych produktu. Co istotne spirulina marki Rainforest zawiera wszystkie osiem aminokwasów egzogennych, których organizm nie może syntetyzować. Przy diecie wegetariańskiej i wegańskiej występują bardzo często niedobory witaminy B12, żelaza czy wapnia, które można uzupełnić suplementacją spiruliną Rainforest.
Produkcja spiruliny firmy Rainforest Foods odbywa się w zamkniętych stawach, w których występuje zamknięty obieg wody. Woda, w której są hodowane algi Arthrospira platensis nie ma kontaktu z otwartymi akwenami wodnymi. Spirulina jest oszuszana metodą suszenia rozpyłowego, która pozwala na zachowanie wszystkich cennych składników odżywczych.
Spirulina w proszku Rainforest Foods jest produkowana w zakładzie spełniającym standardy GMP (Good Manufacturing Practice) i jest pod kontrolą brytyjskiego Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych i Wyrobów Medycznych (Medicines and Healthcare Rroducts Regulatory Agency).

Składniki w jednej porcji:

Składniki: w 1/2 łyżeczki
%RWS
Sproszkowana ekologiczna spirulina (Arthrospira platensis)* 2,5g -


Inne składniki:

Nie zawiera.

Dawkowanie:

W pierwszym tygodniu pół łyżeczki spiruliny w połączeniu z wodą, sokiem lub smoothie raz lub dwa razy dziennie. Po pierwszym tygodniu zwiększyć dawkowanie do 1 łyżeczki spiruliny.

Ostrzeżenia:

Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent: Rainforest Foods
Kraj producenta: Wielka Brytania
Waga: 200g
Certyfikat BIO: tak
Wegetariańskie: tak

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

SPIRULINA PROSZEK BIO 200g Rainforest Foods

SPIRULINA PROSZEK BIO 200g Rainforest Foods


Producent - Rainforest Foods:


Rainforest Foods to założona w 2008 roku marka. Celem firmy było pozyskiwanie wysokiej jakości pożywienia od świadomych ekologicznie i etycznych dostawców. Stąd jej wszystkie produkty posiadają certyfikaty ekologiczne i są odpowiednie dla Wegan i Wegetarian. Suplementy są wolne od wszelkich wypełniaczy i dodatków. Misją Rainforest Foods jest przeszukanie globu w odnalezieniu żywności o niezwykle wysokiej wartości odżywczej, dlatego dostarcza najlepszej jakości suplementy diety oraz super żywność (superfoods) w postaci tabletek, kapsułek i proszku.