SPIRULINA PROSZEK BIO 200g Rainforest Foods Rozszerz

SPIRULINA PROSZEK BIO 200g Rainforest Foods

BI_4046

Nowy

49,99 zł

brutto

Brakuje 249,00 zł do darmowej dostawy!

Darmowa dostawa od 249zł : do paczkomatów Inpost
Darmowa dostawa od 299zł : kurierem DHL

Najbliższa wysyłka już

Spirulina marki Rainforest Foods to wysoce skoncentrowany proszek, który jest przeznaczony do codziennego stosowania jako dodatek do soków, koktajli i innych napojów. Spirulina Rainforest Foods jest odpowiednia dla wegetarian i wegan. Spirulina Rainforest to doskonałe źródło białka, które stanowi ponad 60% zwartości odżywczych produktu. Co istotne spirulina marki Rainforest zawiera wszystkie osiem aminokwasów egzogennych, których organizm nie może syntetyzować. Przy diecie wegetariańskiej i wegańskiej występują bardzo często niedobory witaminy B12, żelaza czy wapnia, które można uzupełnić suplementacją spiruliną Rainforest.
Produkcja spiruliny firmy Rainforest Foods odbywa się w zamkniętych stawach, w których występuje zamknięty obieg wody. Woda, w której są hodowane algi Arthrospira platensis nie ma kontaktu z otwartymi akwenami wodnymi. Spirulina jest oszuszana metodą suszenia rozpyłowego, która pozwala na zachowanie wszystkich cennych składników odżywczych.
Spirulina w proszku Rainforest Foods jest produkowana w zakładzie spełniającym standardy GMP (Good Manufacturing Practice) i jest pod kontrolą brytyjskiego Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych i Wyrobów Medycznych (Medicines and Healthcare Rroducts Regulatory Agency).

Składniki w jednej porcji:

Składniki: w 1/2 łyżeczki
%RWS
Sproszkowana ekologiczna spirulina (Arthrospira platensis)* 2,5g -


Inne składniki:

Nie zawiera.

Dawkowanie:

W pierwszym tygodniu pół łyżeczki spiruliny w połączeniu z wodą, sokiem lub smoothie raz lub dwa razy dziennie. Po pierwszym tygodniu zwiększyć dawkowanie do 1 łyżeczki spiruliny.

Ostrzeżenia:

Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

SPIRULINA PROSZEK BIO 200g Rainforest Foods

SPIRULINA PROSZEK BIO 200g Rainforest Foods


Producent - Rainforest Foods:


Dla marki, która proponuje ekologiczne produkty, ważny powinien być nie tylko skład, ale też sam proces produkcji – dlatego też Rainforest Foods przykłada znaczną uwagę zarówno do jakości suplementów, jak i ich pozyskiwania. Działając zgodnie z naturą i prowadząc liczne kampanie na rzec środowiska, marka Rainforest Foods stara się utrzymać przyrodę w równowadze i harmonii – oraz podarować Ci nieco naturalnego dobra na co dzień.


Filozofią marki jest „dzielenie się ziemią”. Oznacza to, że każdy powinien chronić planetę i pomagać lepiej żyć innym. Powstała w 2008 roku firma, stara się rozwijać świadomość ekologiczną. Stawia nie tylko na organiczne rozwiązania, ale wszystkie składniki pozyskuje etycznie od lokalnych dostawców. Wspierając społeczne i środowiskowe projekty na całym świecie, Rainforest Foods sięga do samego serca natury, by podarować Ci to, co najlepsze – w pełni organiczne suplementy o dobroczynnym działaniu, wolne od chemikaliów, GMO, dodatków i barwników.


Rainforest Foods – ekologiczne suplementy


Przyjmowanie Rainforest Foods wiąże się z dostarczaniem organizmowi witamin, minerałów i antyoksydantów, niezbędnych do jego prawidłowej pracy. Uzupełnienie zbilansowanej diety o odpowiednie suplementy dostarcza więcej energii i ma kolosalny wpływ na zdrowie. Na naszej stronie znajdziesz je zarówno w formie proszku, jak i kapsułek – możesz je zatem co rano popijać wodą, lub też dodawać do owsianki, kawy lub smoothie.


Każda z propozycji to starannie opracowana formuła dopasowana do odmiennych potrzeb organizmu. Znajdziesz u nas Rainforest Foods – Chlorella, która zapobiegnie przenikaniu do ciała szkodliwych substancji. Preparat ten poleca się zwłaszcza osobom po chemio i radioterapii. Z kolei propozycja ze spiruliną obniżają poziom cholesterolu, zapobiegają chorobom serca i obniżają ciśnienie.


Jednak Rainforest Foods to nie tylko suplementy o prozdrowotnych właściwościach – może po nie sięgnąć każdy, kto dba o swoją kondycję fizyczną. Dobrym przykładem tego typu produktu jest Rainforest Foods Maca, stworzona całkowicie ze sproszkowanego korzenia maca. Zwiększa poziom energii i zmniejsza uczucie zmęczenia na co dzień – stosowana regularnie może nawet spowolnić procesy starzenia się!