RESVERATROL

Jest 23 produktów.
Wyświetla 1 - 23 z 23 produktów

Resveratrol

Resweratrol jest naturalną substancją z grupy polifenoli. Występuje w około 70 gatunkach roślin, szczególnie w czarnych i czerwonych winogronach, a także w wytwarzanych z nich winach. Resweratrol jest silnym antyoksydantem, który skutecznie neutralizuje w organizmie wolne rodniki, przez co hamuje procesu starzenia oraz rozwój wielu c...

Resveratrol

Resweratrol jest naturalną substancją z grupy polifenoli. Występuje w około 70 gatunkach roślin, szczególnie w czarnych i czerwonych winogronach, a także w wytwarzanych z nich winach. Resweratrol jest silnym antyoksydantem, który skutecznie neutralizuje w organizmie wolne rodniki, przez co hamuje procesu starzenia oraz rozwój wielu chorób.

Resveratrol krople

Ze względu na dobroczynne dla organizmu człowieka właściwości, warto suplementować resveratrol. Krople lub wygodne kapsułki? Wybierz w naszym sklepie internetowym formę, która bardziej Ci odpowiada. By zauważyć rezultaty, należy przyjmować jedną tabletkę dziennie, z kolei resweratrol w kroplach to 16 kropli zalecanego dziennego spożycia. Przed rozpoczęciem suplementacji zaleca się jednak zapoznanie z ulotką dołączoną do opakowania i przestrzeganie zapisanych w niej zaleceń. Regularne przyjmowanie składników, wyłącznie naturalnego pochodzenia (znajdziesz je w naszych suplementach), skutecznie wspomaga pracę organizmu i zapobiega niedoborom.

Resweratrol właściwości

Resweratrol właściwości wykazuje niezwykle wiele. Zmniejsza ryzyko zatorów układów krążenia, zapobiega różnego rodzaju incydentom niedokrwiennym oraz hamuje utlenianie złego cholesterolu, niwelując możliwość wystąpienia zawału, miażdżycy i choroby wieńcowej. Wysoka zawartość przeciwutleniaczy sprzyja także profilaktyce nowotworowej. Jeśli szukasz sposobu na szybsze spalanie tkanki tłuszczowej – sięgnij po resweratrol, który reguluje równowagę energetyczną organizmu. Postaw na wygodną formę suplementacji. Resveratrol krople lub tabletki – gwarantują łatwą przyswajalność. 

Mniej
Więcej
Darmowa dostawa
30 dni na zwrot
Certyfikat SSL