SELER

Jest 1 produkt.
Wyświetla 1 - 1 z 1 produku

Seler naciowy uznawany jest za jedno z najstarszych warzyw występujących na świecie. Stosowany jest do wielu potraw i można spożywać go w wersji surowej, ugotowanej, jak również duszonej. Bogactwo witamin i minerałów to zdecydowanie coś, co wyróżnia seler. Właściwości oczyszczające i wspomagające odchudzanie to z kolei cechy, za które pokochają ...

Seler naciowy uznawany jest za jedno z najstarszych warzyw występujących na świecie. Stosowany jest do wielu potraw i można spożywać go w wersji surowej, ugotowanej, jak również duszonej. Bogactwo witamin i minerałów to zdecydowanie coś, co wyróżnia seler. Właściwości oczyszczające i wspomagające odchudzanie to z kolei cechy, za które pokochają go osoby dbające o zgrabną sylwetkę.

Seler – właściwości lecznicze

Olejki aromatyczne, flawonoidy, glikozydy, witamy C i E oraz kwas foliowy – to wszystko zawiera seler. Właściwości lecznicze tego warzywa wpływają na pobudzenie pracy serca, polepszają trawienie, obniżają ciśnienie krwi, a nawet niwelują bóle stawów. Wprowadź do swojej diety seler – właściwości lecznicze to jego ogromna zaleta, ale warto docenić też jego działanie wspomagające usuwanie zbędnych produktów przemiany materii. Co więcej, świetnie działa na kondycję skóry, włosów i paznokci – to tylko niektóre z korzyści, które zyskasz, przyjmując suplement, którym jest seler naciowy. Właściwości lecznicze zamknięte są w wygodnych do połknięcia kapsułkach. To skoncentrowana formuła wszystkich najcenniejszych substancji.

Seler – właściwości pełne dobroczynnych efektów

Wybierz suplement diety, jakim jest seler. Właściwości lecznicze znajdują zastosowanie w leczeniu i profilaktyce takich schorzeń, jak nadciśnienie, otyłość, cukrzyca, zaburzenia pracy jelit, osteoporoza, artretyzm, kamica żółciowa oraz nowotwory. Postaw na naturalne suplementy – w naszej ofercie znajdziesz substancje odpowiednie dla wegan i wegetarian. Seler właściwości wykazuje naprawdę dużo. Z pewnością poprawią one pracę Twojego organizmu. Sprawdź również pozostałe kategorie i uzupełnij niedobory swojego organizmu.

Mniej
Więcej
Darmowa dostawa
30 dni na zwrot
Certyfikat SSL