SPIRULINA

Jest 25 produktów.
Wyświetla 1 - 24 z 25 produktów

Spirulina pozyskiwana jest z zielono niebieskich alg, które pełne są dobroczynnych właściwości. Bogaty w białko, witaminy z grupy B oraz kwas GLA suplement dostarcza organizmowi moc składników odżywczych. A skoro już wiadomo, czym jest spirulina, działanie również warto poznać bliżej! Zapoznaj się z jej właściwościami i wybierz spirulina tabletk...

Spirulina pozyskiwana jest z zielono niebieskich alg, które pełne są dobroczynnych właściwości. Bogaty w białko, witaminy z grupy B oraz kwas GLA suplement dostarcza organizmowi moc składników odżywczych. A skoro już wiadomo, czym jest spirulina, działanie również warto poznać bliżej! Zapoznaj się z jej właściwościami i wybierz spirulina tabletki dla siebie! 

Spirulina – tabletki i proszek 

Najczęściej występuje w postaci tabletek – spirulina właściwości ma wiele. Dlatego też warto przyjmować ją regularnie w dawkach określonych przez producenta. Spirulina tabletki to produkt, który nie tylko zajmie niewiele miejsca w apteczce, ale też który zabierzesz ze sobą w podróż. Mocne zamknięcie z pewnością uniemożliwi rozsypanie się tabletek lub zażycie ich przez dzieci. Sprawdź, ile masz opcji – spirulina tabletki w naszym sklepie internetowym to specjalnie wybrane propozycje, które wyróżnia wysoka jakość – przekonaj się!

Spirulina – właściwości 

Spirulina – właściwości tego produktu są zdecydowanie prozdrowotne. Obniża ciśnienie, zapobiega miażdżycy i udarowi mózgu, a także usuwa ciężkie metale z organizmu. Jeśli szukasz dodatku do zbilansowanej diety, z pewnością tkankę tłuszczową pomoże Ci utracić właśnie spirulina. Działanie jednak nie ogranicza się do dostarczania organizmowi błonnika i normalizowania poziomu glukozy we krwi. Oprócz funkcji odtruwającej organizm, spirulina właściwości swoje wykazuje przy walce ze stanem zapalnym przy alergicznym nieżycie nosa i pomaga w walce z anemią, zwiększając wytwarzanie się czerwonych krwinek. Przekonaj się, jak może Ci pomóc wieść zdrowy styl życia!

Mniej
Więcej
Darmowa dostawa
30 dni na zwrot
Certyfikat SSL