SPIRULINA NIEBIESKA (BLUE)

Jest 1 produkt.
Wyświetla 1 - 1 z 1 produku

Spirulina (niebieska blue) od wielu lat pozyskiwana jest z alg, które rosną na obszarze całego świata - jedynym warunkiem jest odpowiednio wysoka wilgotność. Roślina ta cieszy się dużą popularnością. Spirulina (niebieska blue) wykorzystywana jest do produkcji kosmetyków, ale jest również sprzedawana w formie proszku lub kapsułek jako suplement d...

Spirulina (niebieska blue) od wielu lat pozyskiwana jest z alg, które rosną na obszarze całego świata - jedynym warunkiem jest odpowiednio wysoka wilgotność. Roślina ta cieszy się dużą popularnością. Spirulina (niebieska blue) wykorzystywana jest do produkcji kosmetyków, ale jest również sprzedawana w formie proszku lub kapsułek jako suplement diety. Znajdziesz ją także w naszej szerokiej ofercie – sprawdź!

Niebieska spirulina dla sportowców i nie tylko

Niebieska spirulina w formie suplementu jest powszechnie zażywana przez sportowców i osoby prowadzące zdrowy tryb życia. Skutecznie wspomaga odchudzanie, a przy tym jest całkowicie bezpieczna dla organizmu i nie wywołuje skutków ubocznych. Spirulina (niebieska blue) posiada dodatkowo właściwości przeciwmiażdżycowe, przeciwnowotworowe oraz poprawia działanie układu odpornościowego. Za jej wyjątkowy kolor odpowiada fikocyjanina, która wykazuje działanie przeciwzapalne i oczyszczające.

Niebieska spirulina w proszku – suplement wysokiej jakości

To, czym wyróżnia się niebieska spirulina w proszku, to duża ilość białka - nie zawiera go tyle żaden inny produkt żywnościowy. Z tego właśnie względu spirulina to świetny suplement diety dla wegetarian, wegan oraz osób pragnących zlikwidować tkankę tłuszczową – białko sprzyja odchudzaniu. Dodatkowo niebiska spirulina w proszku, którą znajdziesz w naszej ofercie, zawiera aż osiem aminokwasów nieprodukowanych przez organizm, witaminę B1, B2 i B12 oraz kwas gamma-linolenowy. To zdrowy i w pełni bezpieczny dla Twojego zdrowia produkt. Przestrzegaj zawartej na opakowaniu zalecanej dziennej dawki i popraw jakość swojego zdrowia, dzięki regularnej suplementacji.

Mniej
Więcej
Darmowa dostawa
30 dni na zwrot
Certyfikat SSL