TAURYNA

Jest 3 produktów.
Wyświetla 1 - 3 z 3 produktów

Tauryna przede wszystkim wspiera regenerację mięśni po treningu, dlatego największą popularnością cieszy się wśród sportowców. Jest to siarkowy aminokwas biogenny, który przede wszystkim występuje w tkankach zwierzęcych. Ponieważ tauryna hamuje procesy kataboliczne w mięśniach, a dodatkowo ma właściwości anaboliczne – szybko pokochały ją osoby d...

Tauryna przede wszystkim wspiera regenerację mięśni po treningu, dlatego największą popularnością cieszy się wśród sportowców. Jest to siarkowy aminokwas biogenny, który przede wszystkim występuje w tkankach zwierzęcych. Ponieważ tauryna hamuje procesy kataboliczne w mięśniach, a dodatkowo ma właściwości anaboliczne – szybko pokochały ją osoby dbające o odpowiednią masę mięśniową. 

Tauryna dla sportowców i nie tylko

Poprawienie metabolizmu tłuszczów, obniżenie ciśnienia, ochrona wątroby i usprawnienie pracy serca – takie działanie ma właśnie tauryna. Suplementacja jest wskazana w każdej sytuacji. Warto jednak byś przed jej stosowaniem skontaktował się z lekarzem, aby zminimalizować ryzyko skutków ubocznych. U nas znajdziesz łatwo przyswajalną postać, pod którą występuje tauryna. Suplement dostępny jest w wygodnych do połknięcia kapsułkach zamkniętych w wydajnych opakowaniach.

Tauryna utrzymuje prawidłowe nawodnienie organizmu, reguluje układ odpornościowy oraz gospodarkę minerałami. Ponieważ człowiek jest w stanie wyprodukować jedynie jej minimalna ilość – tauryna suplement okaże się świetnym wyborem! Może okazać się niezbędny dla osób z niewydolnością serca lub nerek.

Tauryna naturalna nie zawsze jest wystarczająca

Tauryna naturalna występuje zarówno w organizmie człowieka, jak i w mleku, drobiu, wołowinie czy soczewicy. Jeśli jednak nie masz możliwości dostarczyć jej z pożywienia możesz wybrać odpowiednie suplementy. Tauryna w proszku jest składnikiem wielu odżywek keratynowych czy napoi dla sportowców.

Jeśli chcesz zoptymalizować swoje wyniki sportowe, bardzo opłacalnym i bezpiecznym rozwiązaniem będzie tauryna! Suplementacja odpowiednio dobrana wpłynie korzystnie na Twój organizm. Odwiedź yesorganic.pl i wybierz najlepszej jakości produkt! Sprawdź także pozostałe kategorie i zadbaj z nami o swoje zdrowie!

Mniej
Więcej
Darmowa dostawa
30 dni na zwrot
Certyfikat SSL