KWASY OMEGA-3 352mg (DHA 207mg + EPA 123mg) 30kaps. Together Rozszerz

KWASY OMEGA-3 352mg (DHA 207mg + EPA 123mg) 30kaps. Together

Nowy

74,99 zł

brutto

Brakuje 199,00 zł do darmowej dostawy!

Darmowa dostawa od 199zł : do paczkomatów Inpost
Darmowa dostawa od 249zł : kurierem DPD

Omega-3 brytyjskiej marki Together to jeden z niewielu preparatów DHA-EPA, który mogą stosować również wegetarianie i weganie. Nienasycone kwasy tłuszczowe DHA i EPA w suplemencie Together pochodzą z mikroalg Schizochytrium. W jednej kapsułce znajduje się nie mniej niż 350mg kwasów omega-3, a stosunek kwasów DHA do EPA jest idealnej proporcji. Ekstrakcja kwasów omega-3 odbywa się w zakładzie, który spełnia standardy farmaceutyczne i przy ich produkcji nie są wykorzystywane żadne środki chemiczne. Co bardzo istotne, firma Together przeprowadza testy na obecność metali ciężkich, dioksyn czy polichlorowanych bifenyli (PCB) i jest to unikalna cecha produktu.

Preparat Omega-3 Together to certyfikowany produkt przeznaczony do codziennej suplementacji, również przez wegetarian i wegan. Nie zawiera żadnych alergenów takich jak gluten, laktoza, soja czy drożdże. Istotną cechą Omega-3 Together jest brak jodu w składzie suplementu. Omega-3 brytyjskiej firmy Together może być bezpiecznie stosowana przez kobiety w ciąży.

Składniki w jednej kapsułce:

Składniki: w 1 kapsułce:
%RWS
Olej z mikroalg Schizochytrium
w tym:
-DHA
-EPA
-DPA
352 mg

207mg
123 mg
22 mg
-


Inne składniki:

Olej z mikroalg Schizochytrium, otoczka wegetariańskiej kapsułki softgel (roślinny glicerol z oleju kokosowego, skrobia kukurydziana (bez GMO), karagen z czerwonych wodorostów, węglan sodu z Kelp). 

Dawkowanie:

Jedna - dwie kapsułki dziennie popijając wodą.

Ostrzeżenia:

Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent: Together
Kraj producenta: Wielka Brytania
Ilość: 30 kapsułek
Wegetariańskie: tak
Bezglutenowe: tak
Bez laktozy: tak
Bez dodatku cukru: tak
Alergen - soja: nie zawiera

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

OMEGA3 DLA DZIECI 300mg (EPA 150mg + DHA 100mg) O SMAKU OWOCOWYM (NORDIC OMEGA-3 FISHIES) 36żelowych rybek Nordic Naturals


Producent - Together:


Together z Wielkiej Brytanii opracowuje swoje produkty przez wiodących ekspertów w dziedzinie żywienia i zdrowia. Składniki suplementów oparte są wyłącznie na zdrowej żywności i bogatych w minerały głębin mórz. Takie są lepiej przyswajane przez ludzkie ciało, niż te syntetyczne czy wyizolowane. Kapsułka wegetariańska z roślinnej celulozy zawiera wyłącznie witaminy i minerały dokładnie w takiej formie, jaka znajduje się w jedzeniu. Dodatkowo nie zawiera pszenicy, żywych drożdży, skrobi, glutenu, soi, mleka i  pochodnych laktozy, cukru, sztucznych dodatków, barwników, substancji smakowych, konserwantów i składników modyfikowanych genetycznie. Produkty Together są naturalnym odzwierciedleniem owoców Matki Ziemi.