TRAWA JĘCZMIENNA I PSZENICZNA

Jest 1 produkt.
Wyświetla 1 - 1 z 1 produku

Trawa jęczmienna i pszeniczna

Jęczmień i pszenica należą do jednych z najstarszych i najważniejszych zbóż, których ziarna stanowią cenne źródło składników odżywczych. Okazuje się jednak, że na uwagę zasługuje również trawa jęczmienna i pszeniczna bogata w białka i składniki bioaktywne. Jedynie zbiory dokonane w początkowej fazie wzrostu pozwalaj...

Trawa jęczmienna i pszeniczna

Jęczmień i pszenica należą do jednych z najstarszych i najważniejszych zbóż, których ziarna stanowią cenne źródło składników odżywczych. Okazuje się jednak, że na uwagę zasługuje również trawa jęczmienna i pszeniczna bogata w białka i składniki bioaktywne. Jedynie zbiory dokonane w początkowej fazie wzrostu pozwalają zachować substancje biologicznie czynne na wysokim poziomie. 

Młody jęczmień i jego pozytywny wpływ na organizm

Zarówno trawa pszeniczna, jak i jęczmienna mają zbliżoną zawartość składników odżywczych, witamin, enzymów, aminokwasów i składników mineralnych. Z tego względu wykazują te same właściwości. Różnią się jedynie strawnością, bowiem młody jęczmień jest zdecydowanie lepiej trawiony przez organizm człowieka niż młoda pszenica. Sproszkowana trawa pszeniczna i jęczmienna posiadają szereg substancji korzystnych dla funkcjonowania organizmu, dlatego zaleca się przyjmowanie ich w formie suplementu diety. W naszym sklepie internetowym znajdziesz na przykład młody jęczmień zamknięty w wygodnych do połknięcia kapsułkach. Produkt jest w pełni naturalny, dzięki czemu całkowicie rozpuszcza się w wodzie, a substancje aktywne zostają szybko wchłaniane przez organizm. Cierpisz na zapalenie stawów, niedokrwistość lub chroniczne zmęczenie? Wybierz pszenicę lub zielony jęczmień – tabletki będziesz miał zawsze pod ręką. 

Trawa pszeniczna – bogactwo witamin

Młoda trawa jęczmienna i pszeniczna bogata jest w witaminy z grupy C, B i E, które wzmacniają naczynia krwionośne oraz wspomagają prawidłową pracę wzroku i układu nerwowego. Suplementy dostępne na naszej stronie, zawierają także kwas foliowy, potas, wapń, żelazo czy selen, które skutecznie wspierają pracę całego organizmu. Postaw na sprawdzoną suplementację wyłącznie naturalnymi produktami. Złóż zamówienie już teraz i rozpocznij kurację!

Mniej
Więcej
Darmowa dostawa
30 dni na zwrot
Certyfikat SSL