TRIBULUS (BUZDYGANEK)

Jest 8 produktów.
Wyświetla 1 - 8 z 8 produktów

Buzdyganek naziemny, znany również jako tribulus terrestirs, należy do rodziny roślin parolistowatych. Wytwarza żółte kwiaty i owłosione liście, a łodygi potrafią osiągnąć do 30 cm. Niewielkie, zielone owoce oraz korzeń rośliny, korzystnie wpływają na zdrowie. Wspomaga leczenie nadciśnienia, problemów oddawania moczu, zaburzeń krążenia, obniża c...

Buzdyganek naziemny, znany również jako tribulus terrestirs, należy do rodziny roślin parolistowatych. Wytwarza żółte kwiaty i owłosione liście, a łodygi potrafią osiągnąć do 30 cm. Niewielkie, zielone owoce oraz korzeń rośliny, korzystnie wpływają na zdrowie. Wspomaga leczenie nadciśnienia, problemów oddawania moczu, zaburzeń krążenia, obniża cholesterol, a także wspomaga życie seksualne. Buzdyganek naziemny zawiera polifenole, saponiny oraz indole. Te związki pozytywnie wpływają na zdrowie mężczyzn i ich życie seksualne, gdyż podnoszą poziom testosteronu.

Męskie wsparcie zapewni buzdyganek naziemny

Tribulus suplement zaleca się osobom, które cierpią na andropauzę, gdyż łagodzi jej objawy. Minimalizuje stan zapalny gruczołu krokowego i zmniejsza jego obrzęk, tym samym ułatwia oddawanie moczu, a ból zostaje zminimalizowany. Dodatkowo dostarcza dawki energii i wigoru. W naszym sklepie znajdziesz produkty zamknięte w wygodnych kapsułkach. Bez trudu zażyjesz optymalną dawkę, zaleconą przez producenta. Tribulus suplement znajdziesz w naszym sklepie w słoiczkach, które możesz mieć zawsze przy sobie.

Buzdyganek preparaty dla kulturystów

Buzdyganek – preparaty są również zalecane osobom, które aktywnie uprawiają sport. Ta roślina pomaga w zwiększeniu masy mięśniowej, dlatego po suplementy sięgają zwykle kulturyści. Tribulus suplement rekomenduje się dla osób, które zmagają się z podwyższonym poziomem cholesterolu we krwi, chorobami wątroby, nerek czy układu krążenia. Jeżeli szukasz wysokiej jakości suplementów, które wspomogą Twoje zdrowie, to w naszym sklepie znajdziesz niezbędne preparaty. Wybierz produkty dopasowane do swoich potrzeb i zamów już teraz. Z pewnością będziesz zadowolony z efektów. Wspomagaj swój zdrowy tryb życia i zapewnij organizmowi wsparcie od środka.

Mniej
Więcej
Darmowa dostawa
30 dni na zwrot
Certyfikat SSL